Przywitalnia

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
borsuk58
Posty: 0
Rejestracja: 12 mar 2015, 08:19

Re: Przywitalnia

Post autor: borsuk58 »

Witam
Mam na imię Roman mam 57 lat, modelarstwem interesuję się od lat 70 XX w.
Budowałem modele początkowo kartonowe a obecnie buduję modele zdalnie sterowane samolotów. A że obecnie nie chce się ganiać po lotnisku więc zacząłem budowę żaglowca Dwanaście Apostołów.
Wybrałem ten model bo mimo ceny i krytycznych opinii uważam iż okręt jest godny uwagi.
Pozdrawiam
Roman
Krzysztof1976
Posty: 0
Rejestracja: 20 wrz 2013, 10:31

Re: Przywitalnia

Post autor: Krzysztof1976 »

Dzień dobry wszystkim. Krzysztof z tej strony. Miło was poznać. Mam nadzieję na miłą współprace.
Modelarz kartonowy od zawsze a ostatnio przerzuciłem się na polistyren. Efekty pokażę w relacji ORP Drużno.

Pozdrawiam
Krzysztof
Awatar użytkownika
piter56
Posty: 4
Rejestracja: 11 mar 2013, 13:22

Re: Przywitalnia

Post autor: piter56 »

Dzień dobry wszystkim.
Ukończył sekcja Victory DeA
P1200417.JPG


P1200418.JPG


Następnym krokiem będzie "K@M"
Pozdrawiam Piotr.
janek44
Posty: 0
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:44

Re: Przywitalnia

Post autor: janek44 »

Piękna robota Piter.
Życzę powodzenia przy "K@M"
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Przywitalnia

Post autor: mirek »

No i fajnie wyszło !! Nawet z zestawu można zrobić dobry model , o ile się chce.
A swoją drogą to fajnie by było jakby była relacja z budowy tej sekcji
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
Maik
Posty: 0
Rejestracja: 03 lut 2015, 19:50

Re: Przywitalnia

Post autor: Maik »

Witam wszystkich serdecznie :) Mam 43 lata, jestem z Gdańska, często tu bywam chłonąć wiedzę od najlepszych. Na razie przebrnąłem przez dżonkę która mi dała bardzo dużo satysfakcji, rozbudowałem trochę park maszynowo-narzędziowy i pomalutku buduję SM z SHIPYARDU.
janek44
Posty: 0
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:44

Re: Przywitalnia

Post autor: janek44 »

Pochwal się tą dżonką
Awatar użytkownika
Maik
Posty: 0
Rejestracja: 03 lut 2015, 19:50

Re: Przywitalnia

Post autor: Maik »

Powodów do chwalenia to nie ma, raczej wywołuje uśmiech i dziwne pytania o banderę :D ale żeby nie było, że
ściemniam...
Załączniki
j.JPG
janek44
Posty: 0
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:44

Re: Przywitalnia

Post autor: janek44 »

No i ładna dżonka.
Awatar użytkownika
TUGER
Posty: 0
Rejestracja: 15 maja 2015, 08:21

Re: Przywitalnia

Post autor: TUGER »

Witam całą brać modelarską.

Z tej strony Marek. Lat 40. Dawniej modelarz kartonowy od Małego modelarza do ówczesnych kartonówek.
Jakiś czas temu pracowałem w porcie gdynia w jednej ze spółek stoczniowych a co za tym szło miałem pod nosem statek Kapitan Poinc. Po wielu latach postanowiłem zbudować owy model jako RC i może po ukończeniu z kimś popływać modelami bo jak widzę jest to sporo entuzajastów takiej rozrywki po pracy. W chwili obecnej zbieram materiały papierowe i zdjęciowe. A co z tego wyjdzie czas pokaże. Oby oczywiście coś pozytywnego bo strasznie mi się podoba ta jednostka. Masywny kadłub i nadbudówka.
Pozdr
Marek
PS. Byłby wdzięczny za pomoc jeśli chodzi o materiały zdjęciowe dotyczące podwodnej części kadłuba. Może ktoś coś ma, można zna kogoś itp.
Dziękuję z góry.
ODPOWIEDZ