"Das Schiff""

Przegląd biblioteki szkutnika
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tadheus
Posty: 0
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

"Das Schiff""

Post autor: tadheus »

Polecam tą pozycję wszystkim,którzy zaczynają zabawę z modelarstwem historycznym,a także tym ,którym wydaje się,że już coś wiedzą,a w praktyce wychodzi ,że niewiele.
Książka wydana w kilku językach.
Załączniki
2014-01-19 09.54.14.jpg
Pozdrawiam, Paweł.
Awatar użytkownika
władek
Posty: 0
Rejestracja: 07 lis 2013, 15:07

Re: "Das Schiff""

Post autor: władek »

a także tym ,którym wydaje się,że już coś wiedzą,a w praktyce wychodzi ,że niewiele.

I po ch... te złośliwości? Nie wystarczy napisać: "polecam wszystkim którzy chcieli by się czegoś nauczyć"?
Kolego mądraliński..
Pozdrawiam
Władek
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: "Das Schiff""

Post autor: rychenko »

Witam
Tadeusz nie wiem skąd u Ciebie tyle zarozumiałości się bierze? , nie ma tematu na którym byś się nie znał , czytając Twój ostatni wpis wyczuwam ironie do innych modelarzy których traktujesz zawsze z „góry” sam jednak póki co nie pokazałeś żadnego skończonego modelu wiec myślę nie na miejscu jest pisanie” którym wydaje się, że już coś wiedzą, a w praktyce wychodzi ,że niewiele.” Bo sam nie masz takowej wiedzy i doświadczenia jedyne co jak na razie masz opanowane to chwalenie się licznymi narzędziami , książkami , i starymi planami , a porządnego zdjęcia w swojej relacji nie potrafisz zrobić !
PS. Nie jestem do Ciebie Tadeusz uprzedzony ale Twoja zarozumiałość mnie po prostu denerwuje.
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: "Das Schiff""

Post autor: myszor »

Nie kłóćcie siem .
Wszyscy jesteśmy modelarzami.
Jedni lepsi drudzy mniej lepsi i "malarze".
Koga to nie zawody .
Ja lubie żarty. Kaziu boczek Rysiu lodowke Lipa gadac na SB ( jak jest wypity ) a Pawel się chwalić .
Dajcie spokój :)
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
tadheus
Posty: 0
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: "Das Schiff""

Post autor: tadheus »

Nie ja zacząłem złośliwości.To do mnie niektórzy Koledzy mieli jakieś uwagi ,nie wiem dlaczego i czemu miały służyć.!!!!
Pozdrawiam, Paweł.
ODPOWIEDZ