Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

  Nowy konkurs

  Najciekawiej opracowany rozdział 'Poradnika modelarstwa szkutniczego' - nagroda główna - DREMEL !!!

  Nowy konkurs

  Postprzez krzysztof » 05 Lip 2006, 21:15

  Brakuje mi jeszcze kilku maszynek. Kiedy nastepny konkurs?
  Na miejscu Radka wprowadziłbym odowiązkowy udział w konkursie dla Kogowiczów np. powyżej stopnia bosmana. ( niestety to marzenie niedorzeczne - żyjemy w demokracji).
  Panowie ruszcie ...y , bo tylko od nas zależy jak Koga będzie się reprezentowała. Nie chce mi się wierzyć, że nie można poświęcić ciut czasu na rozwój strony.
  Artkuły moich konkrentów są świetne, ale dlaczego tylko DWÓCH było na tyle ambitnych i coś wypichciło i zgłosiło akces do konkursu.Zauważcie, że wygrałem konkurs artykułem starym - o olinowaniu, czy musiałem grzebać się w artlerii - nie, ale kiedyś obiecałem i obietnicy dotrzymałem.
  Panowie i Panie, Koga bazując na postach i relacjach nie rozwinie się. Trzeba naszą stronę uzupełniać o treści skompensowane, tak aby ktoś nowy mógł zaczerpnąć wiedzy na dany, intersujący go temat w jednym miejscu, a takim miejscem ma być KOGA!!!.
  Piszmy rozdziały poradnika bez zachęty, choć takowa w postaci super nagrody jest niezwykle atrakcyjna.
  Nasze posty są doskonałą podstawą do następnych działów poradnika. Tylko je zebrać do kupy, dodać komentarz i rozdział gotowy ( patrz mój na temat stoczni ).
  Rozpisałem się, ale mam niedosyt - za mało prac .
  pozdrawiam Krzysztof

  krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
  Awatar użytkownika
  krzysztof
   
  Posty: 1076
  Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:55
  Miejscowość: Gdańsk

   

  Wróć do Konkurs!!!

  Użytkownicy On-line

  10 użytkowników i 677 gości online