Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Strona główna Forum Forum modelarzy szkutniczych Radio Cuda [Relacja] Kuter ZOP projektu 918M 1:50 R/C

[Relacja] Kuter ZOP projektu 918M 1:50 R/C

Czyli forum RC.

Re: [Relacja] Kuter ZOP projektu 918M 1:50 R/C

Postprzez futaba » 19 Kwi 2019, 07:58

Obaj macie trochę racji. Ja mam dwie chińskie "iwaty" - jedna nadaje się co najwyżej chlapania farbą, ale druga naprawdę daje radę. Kosztowały mnie po 17$ i jak się okazało, nie były to pieniądze wywalone w błoto. Oczywiście przed zakupem naczytałem się różnych for i specjalistów (prawdziwych) w kwestii zakupu. Niestety wynikało z tego, że muszę wydać grube kilkaset złotych na dobry pistolet, a potem nauczyć się go jeszcze używać. Zaryzykowałem, kupiłem dwa chińczyki i jestem zadowolony. Na poziomie, na którym teraz jestem wystarcza mi w 100%. Pewnie, jak kiedyś będę chciał pomalować model, tak jak Ty Piotrze, to pewnie mojego chińczyka mi zabraknie - ale zobaczymy.
Pozdrawiam
Grzegorz Jermołaj
Pływające i latające RC.
Awatar użytkownika
futaba

Miejscowość: Warszawa/Białystok

Poprzednia

Wróć do Radio Cuda

Użytkownicy On-line