USS ARIZONA relacja z doku

Czyli forum RC.
Awatar użytkownika
Jozwa1975
Posty: 16
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:31

Re: USS ARIZONA relacja z doku

Post autor: Jozwa1975 »

Seb77 pisze:Jozwa1975 - uściślę temat. Nie nabijam się - chodziło mi o laminowanie - nigdy tego nie robiłem i jestem po prostu ciekawy jak to się robi i jakich materiałów się używa do tego typu techniki.
Czy jest to problem? Przepraszam - jestem "cienki" i uczę się dopiero i podpatruję - jeśli Cię irytuję to przepraszam - nie będę pytał.
Pozdrawiam serdecznie SEb.

Oczywiście kolego ze mnie to nie irytuje. Jeżeli mogę to na pewno Tobie poradzę . Dziwie się tylko gosciowi który napisał prędzej. Skąd ja mogę wiedzieć kto lubi jakie relacje. Staram się pokazać co robię. Jeżeli ktoś chce się poradzić to wystarczy normalnie napisać a nie straszyć żebym sobie podarował i nic nie pisał . Wielu ludzi na tym forum to wspaniali ludzie którzy wkładają serce w to co robią. Nie chce wymieniać po Nick-ach ale obserwuje wiele relacji jak można się wspierać i sobie pomagać a nie kupić zestaw albo wycinanke pierwsza w życiu i palić glupa.
Awatar użytkownika
Seb77
Posty: 81
Rejestracja: 12 gru 2011, 11:54

Re: USS ARIZONA relacja z doku

Post autor: Seb77 »

Dzięki - za zrozumienie - jak pisałem uczę się i jestem strasznie ciekawy jak to robisz - chciałbym tak kiedyś wzmacniać kadłuby bo lubię "duże formaty" i mam nadzieję że kiedyś takowy zacznę - ale na razie to podpatruję i się uczę.
Pozdrawiam SEB :)
Ukończone: - "Dżonka" - Projekt Koga.
W trakcie prac: - "Santa Maria" - Projekt Koga.
W dalekiej przyszłości : - "Karl und Marie" - Projekt Koga.
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: USS ARIZONA relacja z doku

Post autor: grzegorz75 »

Myślę Jozwa , że opacznie zrozumiałeś słowa Stojgniewa .... Więcej luzu , chlapnij sobie drineczka .
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
Stojgniew
Posty: 104
Rejestracja: 09 lip 2011, 14:17

Re: USS ARIZONA relacja z doku

Post autor: Stojgniew »

Jozwa1975 pisze:
Seb77 pisze:Jozwa1975 - Ja Cię bardzo proszę o napisanie jak robiłeś kadłub od A do Z, po kolei z proporcjami i wszystkim co tylko bądź. Nie zatrzymuj tego dla siebie podziel się bo mam nadzieję że przyda mi się ta wiedza w przyszłości, i pewnie nie tylko mi.
Bardzo serdecznie pozdrawiam - bardzo serdecznie. - Seb

Przepraszam Cię kolego serdecznie ale czy ty się ze mnie smiejesz czy tak na serio ?


Na to ostatnie zdanie zareagowałem zbyt impulsywnie - przepraszam. Ja i seb77 jesteśmy początkujący i jak ktoś nas zlewa, to jest nam przykro po prostu. Seb co prawda walnął takiego drewniaka, że szczena opada, więc już chyba jest średniozaawansowany :-). A ja popełniłem pewnego "błęda" i teraz go molestuję, a że mam dość silną wolę, to skończę, choć pewnie nie w tym roku. Jeszcze raz proszę o wybaczenie i szczegółowy opis budowanego przez Ciebie modelu. Wszyscy z chęcią przeczytają i zostanie to na kodze dla następnych "nowych" modelarzy.
W trakcie budowy: Golden Hind (Szkutnik)
Awatar użytkownika
taganc
Posty: 37
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: USS ARIZONA relacja z doku

Post autor: taganc »

Skoda że relacja nie była kontynuowana, ale znalazłem przypadkiem to : https://www.youtube.com/user/jozwa75 . Ostatnia pozycja, :o
Pozdrawiam Tadeusz
Awatar użytkownika
futaba
Posty: 99
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: USS ARIZONA relacja z doku

Post autor: futaba »

No i zbudował, szkoda tylko, że tak szybko się zniechęcił do Kogi :(
Pozdrawiam
Grzegorz Jermołaj
Pływające i latające RC.
ODPOWIEDZ