Zdjęcia modeli i ich budowy - jakie

Ustalenia, wymiana poglądów itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wodzu
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Zdjęcia modeli i ich budowy - jakie

Post autor: wodzu »

Cześć,

Mam nadzieję, że to pytanie nie okaże się zbyt proste i ktoś się wypowie w rozsądny sposób.

Prowadzę sobie taką "relację" zbudowy modelu. Moje pytania dotyczą zdjęć mających pokazać postępy, udokumentować jakieś prace oraz zdjęć gotowego modelu.

Czy są jakieś konwencje wykonywania tacki zdjęć? Czy są jakieś zasady? Na co zwracać uwagę?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
yetislawo
Posty: 73
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Zdjęcia modeli i ich budowy - jakie

Post autor: yetislawo »

Wodzu ja na fotkach to się nie znam,ale z listewkami pomogę jak będzie taka potrzeba;) .Sławek
Sławek Dziewulski
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 966
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Zdjęcia modeli i ich budowy - jakie

Post autor: ataman »

http://koga.net.pl/component/option,com_joomlaboard/Itemid,293/func,view/id,30617/catid,533/limit,6/limitstart,0/
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wodzu
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Zdjęcia modeli i ich budowy - jakie

Post autor: wodzu »

ataman napisał:
http://koga.net.pl/component/option,com_joomlaboard/Itemid,293/func,view/id,30617/catid,533/limit,6/limitstart,0/


Dzięki - o takie coś mi chodziło :)

A przy okazji, na wielu innych forach po zalogowaniu jest dostępna funkcja "wiadomości od ostatniej wizyty". Tutaj nie znalazłem czegoś podobnego - chyba, że tutaj kryje się to pod zupełnie innym hasłem. Czy jest tutaj dostępna taka funkcja?
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 966
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Zdjęcia modeli i ich budowy - jakie

Post autor: ataman »

wodzu napisał:
A przy okazji, na wielu innych forach po zalogowaniu jest dostępna funkcja "wiadomości od ostatniej wizyty". Tutaj nie znalazłem czegoś podobnego - chyba, że tutaj kryje się to pod zupełnie innym hasłem. Czy jest tutaj dostępna taka funkcja?


Jak wejdziesz w dział "Forum" to tam masz oznaczone, gdzie przybyły nowe posty
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wodzu
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Zdjęcia modeli i ich budowy - jakie

Post autor: wodzu »

ataman napisał:
Jak wejdziesz w dział "Forum" to tam masz oznaczone, gdzie przybyły nowe posty

Zgadza się, ale teraz trzeba przeglądać każdy dział i sprawdzać, w których wątkach pojawiło się coś nowego.

Funkcja, o której mówię to zazwyczaj link - po kliknięciu dostajemy listę wątków, w których pojawiły się wiadomości od czasu Twojej ostatniej wizyty. Jest to bardzo użyteczna funkcja.

Może ktoś z administratorów orientuje się czy w JoomlaBoard jest taka funkcja?
Tak na marginesie, JoomlaBoard nie jest już rozwijana od chyba 3 lat - może czas pomyśleć o jakiejś migracji, np. na Kunena? Z resztą Joomlę też należałoby już upgrade'ować - obecna jest sprzed 3 lat.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ