Wymiana plików - regulamin

Ustalenia, wymiana poglądów itp.
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Wymiana plików - regulamin

Post autor: stefan »

Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Wymiana plików - regulamin

Post autor: stefan »

radek napisał:
Jeżeli nikt chętny się nie znajdzie

No to ja sie zglaszam! z pisaniem umnie nie tego... a rysowanie, no to sie moze udac:) co prawda ostatnio mi dokucza lekkie drzenie lapek:woohoo: .... ale mam na to sposob....(niezawodna herbatka:P :P :P )
Dziadek
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Wymiana plików - regulamin

Post autor: Dziadek »

Ja już znacznie wcześniej zgłaszałem akces rysunkowy, a także w osobnym liscie do Krzysztofa ale bez echa. Wszyscy chcemy pomóc bo to nasz wspólny interes.
Wietrzny Bosman
Awatar użytkownika
Rychu
Posty: 163
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Wymiana plików - regulamin

Post autor: Rychu »

Witam serdecznie wszystkich :)
Ja tam nielubie się wtrącać i wpraszać... ale też moge pomóc co nieco jak tylko będe w stanie starczy mi tylko powiedzieć moge jedynie pomóc w narzędziach i uzbrojeniu jakieś rysunki narysować np. przekroje armat bo głównie to jest moje hobby, jeśli ktoś coś będzie chciał to starczy mi napisać email itp. sorki, ale sam się niewproszę taką zasade mam :)
a tak ogólnie to pozdrawiam wszystkich:blush:
a moze jednak sie uda :)
Awatar użytkownika
banderas
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Wymiana plików - regulamin

Post autor: banderas »

Ja operuje w pracy na proengineerze więc chętnie jakieś rysuneczki machnę ale nie jestem na tyle dobry w szkutnictwie więc do rysunków musze mieć skany albo chociarz jakieś rysunki poglądowe
Acad też sobie dam radę :P :P :P
POZDRAWIAM antoniignas@wp.eu
W stoczni Golden Hind,kontenerowiec w firmie,Opty w szkole córki
W hangarze SPITFIRE
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Odp:Wymiana plików - regulamin

Post autor: radek »

Dzięki Panowie za deklaracje.
Jeszcze dziś policze ochotników i porzydzielam każdemu odpowiedni obrazek, do obróbki.
Pozdrawiam,
Radek.
Radosław Kubera
Koga Portal
Vikitor
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Wymiana plików - regulamin

Post autor: Vikitor »

Jesli moglbym sie do czegos przydac -bardzo chetnie pomoge. Acad, 3ds max, Photoshop :P
Natomiast gorzej u mnie z Ogolna Wiedza Szkutnicza :D ale jakbym dostal skany czy cos...
W ramach czasu wolnego, oczywiscie... Zglaszam sie! :)
grzesiek
Posty: 106
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Wymiana plików - regulamin

Post autor: grzesiek »

Witam
Ja już zgłaszałem swój akces i tu go ponawiam. Moge zająć sie sklejaniem np w wordzie w jedną całość i tworzenie dokumentu, bo jesli chodzi o grafike to jakoś nie znam sie na tym no i wiedza na temat szkutnictwa też niewielka. Posiadam też trochę polsko języcznej literatury i moge sie nią podzielić
Pozdrawiam
GrzesiekR
Awatar użytkownika
krzychkam
Posty: 187
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Bia\u0142ystok","desc":"","lat":"","lng":""}

Odp:Wymiana plików - regulamin

Post autor: krzychkam »

Również zgłaszam chęć popracowania - drobne rysunki, zdjęcia (Photoshop), redakcja (Word, Excel) i w razie potrzeby HTML.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 972
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Wymiana plików - regulamin

Post autor: krzysztof »

Kłaniam się nisko wszyskim, którzy wyrazili chęć pomocy w obróbce - tworzeniu ilustracji do artykułu. Wobec tego proszę Radka o możliwość naniesienia poprawek autorskich przed edycją na forum.
Krzysztof
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
ODPOWIEDZ