Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

K&M Edek

indywidualne relacje z budowy uczestników projektu Karl und Marie

Odp:K&M Edek

Postprzez JurekBin » 22 Cze 2007, 18:19

No pewnie, że gotowe i tylko małym proxxonem sobie na długość ucinać.
Znany sklepik wysyła rewelacyjne listwy!!!! Sam zamawiałem brzozę do wodnika i ostatnio sporo sapeli i avodire.
Listweki palce lizać.

Jak miałbym sam te paczki ciąć w takich ilościach, żona by mnie z domu wypisała.

Jurek
Awatar użytkownika
JurekBin

Miejscowość: Wiedeń

Odp:K&M Edek

Postprzez Edek » 25 Cze 2007, 21:45

Ok dzieki za porady. Chętnie bym sobie sam powycinał listewki bo tak wyjdzie o wiele taniej:) Jak zabiorę się za sklejanie to wstawię fotki. Pozdrawiam
Edek

Miejscowość: Białystok

Re: K&M Edek

Postprzez Edek » 11 Sie 2011, 19:09

Czterdzieści lat minęło a może mnie;) Ojej jak to dawno było. Przejdę do rzeczy nie jestem za bardzo w temacie ale mam czas i chcę ruszyć dalej z budową K&M. Pogodziłem się z myślą, że powycinam sam sobie listewki na poszycie i szukam sklepu gdzie mogę je kupić. Czy sklepik kogi jeszcze istnieje? Czy możecie polecić jakiś sklep gdzie kupię takie listewki a może wy macie takie do sprzedania? Dzięki za pomoc i pozdrawiam wszystkich:)
Edek

Miejscowość: Białystok

Re: K&M Edek

Postprzez mati » 11 Sie 2011, 19:45

Jedynym sensownym źródłem nabycia listewek jest Mirek :)
Od niego materiał dostaniesz pierwsza klasa i z 99,9% powtarzalnością...
Więc nie myśl zbyt długo tylko pisz do niego ;)

Pozdrawiam
Mateusz
The world is yours...
Awatar użytkownika
mati

Miejscowość: Sosnowiec

Poprzednia

Wróć do Karl und Marie - Relacje z budowy

Użytkownicy On-line

1 użytkownik i 423 gości online