kolejny K&M - ralfee

indywidualne relacje z budowy uczestników projektu Karl und Marie
Awatar użytkownika
dali
Posty: 84
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: kolejny K&M - ralfee

Post autor: dali »

Relacja była świetna, dużo zdjęć dobrej jakości, bardzo dużo wniosła na Kogę, mnóstwo osób pewnie z niej korzystało i skorzysta, a model, co tu dużo gadać –perfekcyjny.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Siberian
Posty: 63
Rejestracja: 11 sty 2014, 20:58

Re: kolejny K&M - ralfee

Post autor: Siberian »

Przyłączam się do gratulacji.
Aż trudno uwierzyć, że to Twój pierwszy model szkutniczy. Talent i umiejętności masz ogromne, a model wyszedł pięknej urody.
Niecierpliwie czekam na następną relację.
Pozdrawiam, Wojtek.
Awatar użytkownika
sferoida
Posty: 142
Rejestracja: 13 lut 2018, 20:27

Re: kolejny K&M - ralfee

Post autor: sferoida »

Też gratuluję, i dziękuję bo znalazłem parę elementów referencyjnych, których wzór podkradnę
pozdrawiam Radek
Awatar użytkownika
Dziecko
Posty: 5
Rejestracja: 04 lip 2017, 10:33
Lokalizacja: {"name":"Polska starogard gda\u0144ski","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: kolejny K&M - ralfee

Post autor: Dziecko »

Witam.
Gratulacje, piękny model.
Jak kiedyś będę robił model z planów to z pewnością zajrzę tu.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Witek...
Posty: 92
Rejestracja: 16 gru 2016, 15:07
Lokalizacja: {"name":"Polska Zb\u0105szy\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: kolejny K&M - ralfee

Post autor: Witek... »

Jedna z ciekawszych relacji na tym forum, fantastycznie pokazałeś co i jak zrdobiłeś. Jestem pod wrażeniem staranności wykonania. Rafał, z powodzeniem możesz całość wydrukować , dokleić okładkę i książka gotowa. Wielkie gratulacje i mam nadzieję, że za chwilę uraczysz nas równie ciekawą relacją. Pozdrawiam Witek. :)
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: kolejny K&M - ralfee

Post autor: oksal »

Przyjmij i moje Gratulacje. Rafał, bardzo ładna, czysta robota. K&M pięknie Ci wyszedł. Teraz jesteś w fajnym okresie wyboru co następnego, choć może i już coś masz na uwadze od dawna. Po Twoim wykonaniu K&M śmiało możesz iść w każda jednostkę robioną dowolną techniką.
Awatar użytkownika
Arek85
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2017, 18:50

Re: kolejny K&M - ralfee

Post autor: Arek85 »

Jestem pełen podziwu Twojego okrętu. Starannie wykonane wszystkie elementy. Śledziłem od samego początku i trzymałem kciuki. Wiele się można nauczyć z Twojej relacji. Dodatkowo pokazałeś co i jak wykonujesz z konkretnym opisem. Moje gratulacje ! Na pewno wszyscy będą czekać na kolejny projekt. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Zdzisław
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:49

Re: kolejny K&M - ralfee

Post autor: Zdzisław »

Cześć
Rafał szczerze gratuluję pięknego modelu. Super wykonanie. Mam nadzieję, że następny będzie Enterprize.
Pozdrawiam Zdzisław
Awatar użytkownika
ralfee3
Posty: 152
Rejestracja: 25 wrz 2017, 22:52

Re: kolejny K&M - ralfee

Post autor: ralfee3 »

Dziękuję bardzo wszystkim za przychylne wpisy. Starałem się oddać Kodze to co z niej zaczerpnąłem, choć dług pozostaje jeszcze ogromny ;)

Zachwyciły mnie już dawno fregaty brytyjskie z XVIII wieku, tak więc Zdzisławie masz rację, kolejny będzie HMS Enterprize. Planuję go wykonać metodą POB, czyli na grodziach w skali 1:48. Co mi wyjdzie zobaczymy, to już będzie dużo wyższy poziom niż K&M, ale to już może w kolejnej relacji :)

Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia w następnym projekcie.

pozdrawiam,
Rafał
pozdrawiam,
Rafał
--------------------------------------------
w porcie: K&M
w stoczni: HMS Enterprize 1774
Awatar użytkownika
ostry_gl
Posty: 0
Rejestracja: 06 kwie 2015, 22:18

Re: kolejny K&M - ralfee

Post autor: ostry_gl »

Super :) Gratulacje - piękny model wyszedł ! :)
ODPOWIEDZ