Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Wznios Rysunek AutoCad problem

W tym miejscu potykamy się o projektowanie modeli żaglowców - i te na kartce i te tworzone komputerowo

Wznios Rysunek AutoCad problem

Postprzez Ray » 26 Cze 2014, 01:44

Witam mam pewien problem mianowicie robię projekt statku na studiach i raz już go oddałem i teraz dostałem zwrot i jest pewien problem z rysunkiem a konkretnie z brakiem wzniosu na nim. Mam pojęcie co to jest wznios itd tylko nie bardzo wiem jak on na moim rysunku miał by wyglądać ?

Image
Ostatnio edytowany przez Ray, 26 Cze 2014, 12:57, edytowano w sumie 1 raz
Ray

Miejscowość: Poznań

Re: Wznios Rysunek AutoCad problem

Postprzez ataman » 26 Cze 2014, 07:54

Po pierwsze: kolego Ray, wchodząc tu, wypada się najpierw przywitać, przedstawić (jest taki dział).
Po drugie: przepisz ten swój post ponownie, ale już tak, aby dało się go zrozumieć, bo narazie jest to zlepek słów, które niby tworzą jakąś tam całość, ale de facto jest to po prostu bełkot. ( istnieje w języku polskim coś takiego, jak interpunkcja, która z potoku słów potrafi zrobić logiczną wypowiedź)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ataman

Miejscowość: Poznań

Postprzez jeskom » 26 Cze 2014, 10:49

jeżeli chodzi o moją interpretację twego rysunku to profesorek ci już narysował jakie poprawki masz wnieść w plany. Nanieś je mniej więcej na plan i będzie git.
Awatar użytkownika
jeskom

Miejscowość: Czarnków

Postprzez ryszardb » 26 Cze 2014, 22:16

Jak się przedstawisz to może i pomoc się znajdzie. Niestety profesor miał rację, ze Ci to odesłał.
Awatar użytkownika
ryszardb

Miejscowość: Gdańsk

Wróć do Projektowanie

Użytkownicy On-line