Opinie i dyskusje o projekcie

Zapraszamy do udziału w projekcie !!!
Awatar użytkownika
Łukasz_Oleś
Posty: 151
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: Łukasz_Oleś »

Ja stanelem w miejscu z niedokonczona stocznia i ... jak narazie dalej nie rusze. Wszystko to przez glupia szkole :P . Nawet w weekendy nie mam czasu bo musze sie uczyc :( . Patrzac na Wasze prace zal mi serce sciska, ze tez nie moge razem z Wami budowac K&M :( Nawet nie mam kiedy konczyc mojego HMS Serapis. Mirku... mam nadzieje, ze nie zawiodlem Cie tym, ze nie moge brac bezposredniego udzialu w tym projekcie - sily wyzsze :( .
Pozdrawiam
Łukasz Oleś
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: mirek »

Ależ nie ! Wręcz przeciwnie cieszę się , że potrafisz uznać to co ważniejsze a w Twoim przypadku szkoła jest najważniejsza model może sobie spokojnie poczekać na lepsze czasy :rolleyes: :rolleyes:
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: stefan »

Ja stanelem w miejscu z niedokonczona stocznia i ... jak narazie dalej nie rusze. Wszystko to przez
glupia szkole

no ja cie krece!!! a fe!!! nie mow tak!!! :laugh: bo bedziesz tylko zwyklym, prostym gornikiem!!!
(wiem z doswiadczenia :laugh: :laugh: :laugh: )
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: radek »

A ten Twój stateczek to żeś pan prosty górniku kilofem wydobył :laugh: :laugh: :laugh:
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: stefan »

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: no chcialbym zeby to bylo takie proste, idziesz kopiesz ( nie wazne w czym) i juz masz gotowy model :laugh:
tomney
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: tomney »

Do projektu dołaczyłem niedawno. Modelami interesuję sie od dawna, ostatnio przez dwa lata robiłem za przeproszeniem galeon " San Juan Bautista" z kolekcji d'Agostini, który stoi teraz dumnie na półce. Niektóre relacje z budowy osłabiły mnie potwornie. Ludzie robią cuda z dokładnością komputera. Ja uporczywie wycinam szkielet. Pozdrawiam. Tomek.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: Zbyszek »

Tomney ja też przez 2 lata składałem Janka Chrzciciela, zrób zdjęcia jestem ciekaw jak tobie to wyszło.
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
banderas
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: banderas »

WITAM Jestem tu nowy i do tej pory nie kleiłem w drewnie raczej z papieru i trochę plastik zrobiłem też makietę z II wojny światowj ,ale mam pytanie czy jakbym się teraz przyłączył do projektu to pomożecie ???
POZDRAWIAM antoniignas@wp.eu
W stoczni Golden Hind,kontenerowiec w firmie,Opty w szkole córki
W hangarze SPITFIRE
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: mirek »

No pewnie , ze pomożemy :) ale model robisz samodzielnie ;) Masz pytania ro śmiało wal jak w dym Szkielet powinieneś bez problemu postawić w tydzień :rolleyes: :rolleyes:
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
banderas
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: banderas »

Dzięki za wsparcie .Stocznię zrobiłem z tarnamidu to coś podobnego do trflonu ale twardszy materiał i dobrze się obrabia na frezafce i jest super do cięcia i wiercenia.Od jutra biorę się za wycinanie szkieletu tylko prawdopodobnie ułatwię sobie zadanie i parę wręgów zrobię na numeryku po 'trochę' jestem do tyłu i będę musiał nadrobić.A materiał (tarnamid) polecam
POZDRAWIAM antoniignas@wp.eu
W stoczni Golden Hind,kontenerowiec w firmie,Opty w szkole córki
W hangarze SPITFIRE
ODPOWIEDZ