Opinie i dyskusje o projekcie

Zapraszamy do udziału w projekcie !!!
grzesiek
Posty: 106
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: grzesiek »

Witajcie Panowie
Wiem ze powrót jest nie odwołalny i powiem wam ze bardzo mnie to wciagnelo. i sprawia mi ogromna radosc i zaluje ze tak pozno wrocilem :laugh: i mam juz zrobiona stocznie ale nie ma aparatu cyfrowego :( i nie mam jak zrobic zdjec zeby pokazac ja (choć nie wiem czy warto) i jutro biore stocznie do pracy to kolezanka zrobi zdjecia.
Pozdrawiam gorąco
Grzesiek R
Awatar użytkownika
krzychkam
Posty: 187
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Bia\u0142ystok","desc":"","lat":"","lng":""}

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: krzychkam »

Witam :laugh: :laugh: :laugh:

grzesiek napisał:

i nie mam jak zrobic zdjec zeby pokazac ja (choć nie wiem czy warto)


warto, warto - pokazuj wszystko co masz i jeszcze więcej - chętnie obejżymy
- i wykorzystamy w swoich stoczniach :laugh: ;)
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: maciejza »

z ciekawości zapytam ....
kto buduje tę jednostkę? kto uczestniczy w projekcie ? oprócz moderatorów :))
Moze admin założy nowy temat : UCZESTNICY
i kazdy uczestnik będzie miał swój JEDEN wpis, w którym bedą max. dwa, trzy zdjęcia z aktualnego stanu prac. Da to ogólny pogląd ilu jest uczestników i co kto aktualnie dłubie.

tylko nie wiem czy to potrzebne ... ot taki pomysł :) dla wscibskich i ciekawskich :)
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: jerry_bee »

maciejza napisał:
z ciekawości zapytam ....
kto buduje tę jednostkę? kto uczestniczy w projekcie ? oprócz moderatorów :))
Moze admin założy nowy temat : UCZESTNICY
i kazdy uczestnik będzie miał swój JEDEN wpis, w którym bedą max. dwa, trzy zdjęcia z aktualnego stanu prac. Da to ogólny pogląd ilu jest uczestników i co kto aktualnie dłubie.

tylko nie wiem czy to potrzebne ... ot taki pomysł :) dla wscibskich i ciekawskich :)


nie wiem dlaczego się nie chwalicie postępem swoich prac ;). ja też buduję K&M ale na razie nie mam nic do pokazania. żeby nie było żadnych niedomówień:

OFICJALNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH MODEL OKRĘTU 'KARL UND MARIE' DO ZAKLADANIA SWOICH WĄTKÓW W TYM DZIALE FORUM

nie jest to obowiązkowe oczywiście, ale będzie nam wszystkim bardzo miło, kiedy będziemy mogli wymieniać doświadczenia i uwagi nie tylko poprzez strzępienie gęby ;).
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
matros
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: matros »

Witam wszystkich szkutników. Zacznę od przedstawienia swojej osoby. Nazywam się Tomasz Błaszczyk. Mam 44 lata. Modelarstwem zajmuje się od jakiś 15 lat. Były to przede wszystkim modele statków i żaglowców w różnej skali i z różnych materiałów. Zacząłem swoją przygodę z modelarstwem od modeli w skali 1:400, później były modele kartonowe a ostatnio modele z drewna. Sprawami morskimi interesuje się od zawsze a i zawodowo jestem związany z morzem. Tyle o mnie.
Od jakiegoś czasu obserwuję projekt budowy Karl und Marie. Wielkie brawa za pomysł i realizacje. Myślę, że był bardzo potrzebny taki projekt w polskim internecie. Niestety obecnie nie mogę się do niego przyłączyć ale na pewno będę kibicował w waszych poczynaniach. Osobiście zaczynam budowę Klipra Thermopylae. Pozwole sobie przesłać kilka fotem moich modeli.
Pozdrowienia Tomasz Błaszczyk
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: RomekS »

Witam Tomku serdecznie.
Wspaniala kolekcja. Az dziw bierze kiedy Ty to wszystko zrobiles. :ohmy: :ohmy:
Ciesze sie ze dolaczyles do grona forumowiczow.
Na pewno bedzie duzo pytan do Ciebie z racji Twojej profesji i doswiadczenia.
Milo mi tym bardziej ze jestesmy rowiesnikami. (2 lata na moja niekorzysc ;) )
Ja niestety pozno zaczalem i buduje dopiero 4 model w tym KuM jest pierwszym drewnianym....

Jestem pelen podziwu dla Twojej kolekcj. :)

Moze masz jakas dokumentacje foto z budowy ?
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: mirek »

Dzięki za brawa za projek Karl Und Marie i witam w naszym gronie :) Pomysł projektu jest realizowany przez grono kolegów ktorym na czymś jeszcze zalezy . Szkoda , że nie możesz wziąć udzialu w naszym projekcie :( :( Ale jak mowią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) Bedziemy mieli chociaż relację z budowy bardziej skomplikowanego modelu niż nasz Karl und Marie
Wiatam serdecznie w gornie szkodniow ;) mialo byś szkutników :laugh: ale co tam nich tak zostanie Witaj w naszej tawernie pod KOGĄ
Pozdrawiam Mirek Rybus
matros
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: matros »

Witam wszystkich. Dziękuje za miłe przyjęcie do waszego grona. Niestety nie posiadam żadnej dokumentacji fotograficznej z budowy moich modeli. Jeszcze wtedy nie miałem aparatu cyfrowego. Niestety przez co najmniej pół roku nie będę mógł z wami korespondować. Jutro pakuje bagaże i jadę na statek. Życzę wszystkim udanych prac modelarskich. Pozdrowienia Tomasz Błaszczyk
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: Zbyszek »

Witam kolegę :laugh: Trudno że tak późno się zjawiłeś u nas, dużo wody pod kilem.

Piękna kolekcja.
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: mirek »

Eee tam ;) bez kontaktu przeż pól roku :( :( Stary chyba na Twoim statku jakiś dostęp do internetu chyba bedziesz miał :laugh: :laugh: i myślę że kontakt jakiś znami utrzymasz a może nawet coś podpowiesz . Stopy wody pod kilem i pomyślnych wiatrow :) :) :)
Pozdrawiam Mirek Rybus
ODPOWIEDZ