Urlopowe pozdrowienia

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Urlopowe pozdrowienia

Post autor: RomekS »

Pozdrawiam Szanowne grono
z Darlowka.
Niestety jest deszczowo :( i wodnikowo.
Cieakawe jaka jest pogoda w innych rejonach ?
-----
Buuu i tak sie urlop nad morzem nie udal.
Wlasnie wrocilem z Darlowka do Torunia.....
:x
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re:Urlopowe pozdrowienia

Post autor: radek »

Witaj Romku.
A u mnie urlop był całkiem ok. Tyle że 3x zmieniałem kwaterę :laugh: ale to już oddzielna para kaloszy. Jak widać w tej chwili sezon ogórkowy. Ale chyba tego się spodziewaliśmy. Ciekawe co tam u Daszki, bo coś mocno milczy, Rychu chyba też gdześ dryfuje B)
No ale niech każdy wypoczywa, w końcu wakacje !!!
A ja chyba znalazłem sposób na miejsce na swoją modelarnię. Być może za jakiś czas będę miał gdzie robić modele !!! W tej chwili nie mam piwnicy, nie mam warsztatu. W moim bloku za piwnicę wołają, bagatela, 5000 PLN :lol: :lol: :lol: Pomyslałem o małej działeczce przyzakładowej czy jak je tam nazywają z altanką. Jest dużo tańsza, a za to i relaks i bez stresu. Będzie też gdzie drewno sezonować, a rodzina będzie ze mną się cieszyć zielenią. No zobaczymy jak to bedzie, ale chyba warte grzechu też z wielu innych powodów. (no, raczej nie ogórkowych czy ziemniacznych ;) )
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Urlopowe pozdrowienia

Post autor: maciejza »

radek napisał:
Pomyslałem o małej działeczce przyzakładowej czy jak je tam nazywają z altanką. Jest dużo tańsza, a za to i relaks i bez stresu. Będzie też gdzie drewno sezonować, a rodzina będzie ze mną się cieszyć zielenią. No zobaczymy jak to bedzie, ale chyba warte grzechu też z wielu innych powodów. (no, raczej nie ogórkowych czy ziemniacznych ;) )


tyle ze będziesz musiał wymysleć jakiś schowek na narzędzia żeby ci w nocy nie ukradli. U nas to jest plagą i kradną wszystko jak leci, nawet kombinerki.
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re:Urlopowe pozdrowienia

Post autor: radek »

he he !!!
to fakt. Ale warsztat mam taki, że zmieści się w samochodzie w pudełku. Tego się nie boję. I tak to lepsze niż balkon i alergiczna rodzina !!!!

Pzdr, Radek.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 972
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Urlopowe pozdrowienia

Post autor: krzysztof »

obawiam się,ze drewna też na działce nie uchowasz. żulia wszystko zniszczy, nawet to co normalnemu wydaje się kłaka funtów niewarte - oczywiście dla postronnego.. Autopsja.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re:Urlopowe pozdrowienia

Post autor: RomekS »

Ja jestem na dzialce strasznie leniwy, nie wiem dlaczego....
To chyba lezaczki na mnie tak dzialaja ... :)
Najlepsze miejsce to kuchnia po godz 22 giej (jak nie trzeba stukac)
:rolleyes:
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Urlopowe pozdrowienia

Post autor: stefan »

No! u mni etez kuchnia (zajety stol na jakies trzy lata:D) ale jakies glosniejsze roboty to robie w modelarni oddalonej od kuchni o okolo szesc kilosow (wiec nic nie slychac:D)
ODPOWIEDZ