Zjazd KOGI 2020

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
Emerjan
Posty: 138
Rejestracja: 13 wrz 2019, 09:03

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: Emerjan »

Nasuwa mi się pytanie do Ryszarda po wizycie u Mariana w Tczewie. Czy w zaistniałej sytuacji zjazdu w Tczewie w tym roku nie będzie i przechodzi on do historii.
Janek
Awatar użytkownika
ryszardb
Posty: 146
Rejestracja: 12 lip 2011, 11:36
Lokalizacja: {"name":"Polska Gda\u0144sk","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: ryszardb »

W zeszłym roku było zbyt mało chętnych. Jeżeli zgłosi się więcej osób , przynajmniej powyżej 15 tu to można już organizować. Zjazd nie jest odwołany tylko zawieszony ze względu na zbyt małą listę uczestników. W każdej chwili temat może być zrealizowany. Pozostaje jeszcze kwestia ustalenia ewentualnego terminu.

Pozdrowienia
Ryszard
Awatar użytkownika
Emerjan
Posty: 138
Rejestracja: 13 wrz 2019, 09:03

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: Emerjan »

Dzięki Ryszard za dobrą wiadomość i pozostaję w gotowości.
Janek
Awatar użytkownika
Zdzisław
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:49

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: Zdzisław »

Witam
Chciałem poinformować, że zjazd Kogi w mojej miejscowości na pewno się odbędzie bez względu na to czy będzie w nim uczestniczyło 5, 10 czy więcej osób. Na razie w prywatnej korespondencji do mnie 17 kolegów wyraziło chęć uczestniczenia w zjeździe. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taki zjazd odbył się również w Tczewie. Każdy będzie miał taką możliwość żeby dopasować do swoich warunków czas i miejsce spotkania.
Ja już zarejestrowałem oficjalną nazwę zjazdu: ZJAZD KOGI 2020 NOWA CEREKWIA Zgłosili się również pierwsi sponsorzy.
Pozdrawiam Zdzisław
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: oksal »

Cześć
Nie wiem czy zaczynać jako nowy temat, czy kontynuować ten temat?
Chodzi mi o tegoroczny zjazd w Tczewie. Dziś rozmawiałem z Marianem. Marian ma informację od dyrektorki tczewskiego muzeum.
Proponowane termin w jakich mógłby się odbyć zlot w Tczewie, to do wyboru trzy pierwsze weekend'y sierpnia. Trzeba się opowiedzieć możliwie jak najszybciej.
Zacznę od siebie. Mi pasuje 14- 16 lub 21- 23 sierpnia. Oczywiście noc Kupały u Zdzicha też:)
Awatar użytkownika
Mirek77
Posty: 537
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: Mirek77 »

Cześć. Jeżeli zjazd w Tczewie się odbędzie, to myśle, że wpadnę z Willemem. W ubiegłym roku już sie szykowałem i nie wypaliło.
Awatar użytkownika
Emerjan
Posty: 138
Rejestracja: 13 wrz 2019, 09:03

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: Emerjan »

Do Tczewa mam "rzut beretem". Będę ja i 2-3 modele. Co do Nowej Cerekwi to na 60-70 % też.
Janek
Awatar użytkownika
Dziecko
Posty: 5
Rejestracja: 04 lip 2017, 10:33
Lokalizacja: {"name":"Polska starogard gda\u0144ski","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: Dziecko »

Jeśli Tczew, to jest bardzo prawdopodobne, że tam pojadę. Co do Nowej Cerekwii to najpewniej nie dam rady tam przybyć.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2020, 23:09 przez Dziecko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zdzisław
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:49

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: Zdzisław »

Cześć
Z przykrością muszę poinformować wszystkich , że planowany zjazd modelarzy w Nowej Cerekwi nie może się odbyć w wyznaczonym wcześniej terminie. Ze względu na istniejącą sytuację związaną z pandemią koronawirusa władze naszej gminy przedłużyły do końca czerwca zakaz organizowania wszelkich impres masowych. Nasza gmina graniczy z woj. śląskim, a jaka jest obecnie sytuacja pandemiczna w woj. śląskim wiemy wszyscy. Nie mniej jednak zjazd na pewno się odbędzie w najbliższym możliwym terminie. Oczywiście termin ten uzgodnię wcześniej z wami koledzy.
Bardzo mi przykro z tego powodu. Pozdrawiam Zdzisław.
ODPOWIEDZ