Zjazd KOGI 2020

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: Jarek »

Koledzy, mimo wielkich chęci już teraz zapowiadam, że niestety odpadam. :(
Po zrobieniu kosztorysu (w moim przypadku: bilety lotnicze, hotel, wypożyczenie auta na lotnisku) cena wychodzi zaporowa. Transport modelu drogą lotniczą to i koszty i niebezpieczeństwo uszkodzenia. Wynajęcia kuriera to też koszty przerastającego sens przedsięwzięcia.
Piszę teraz gdyż zorientowałem się w kosztach i nie ma to wiekszego sensu, aby przylecieć na jeden czy dwa dni.
Tak więc życzę Wam dobrej zabawy i myślę, że mnie zrozumiecie.
Awatar użytkownika
ostry_gl
Posty: 0
Rejestracja: 06 kwie 2015, 22:18

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: ostry_gl »

Czesc,

Ja mam 1h i 5 min więc jesli nie będę pracował postaram się Was odwiedzić na jeden dzień :)

Pozdrawiam,
Łukasz
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: oksal »

Pięknie. Powinienem na piątek dostać jeden dzień urlopu bezpłatnego. Pasowałoby dwa dni.. no ale to końcówka roku. Zdziszek, wstępnie jestem, a i pewnie do Czech wyskoczymy na parę chłodnych. Jakby nie było pięć lat w Raciborzu mieszkałem. W Twoją stronę przez Piotrowice na rowerze czasem pomykałem i dało się przez kawałek Czech przejechać. Fajny termin, taka przednoc Kupały, dni długie , noce krótkie. Same plusy:)
Awatar użytkownika
Hadżi
Posty: 448
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska k\/Olkusza","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: Hadżi »

Witam!
Ten zjazd i mnie zmobilizował. Zdemolowany mój model muszę doprowadzić do stanu zbliżonego do pierwotnego i przyjechać z nim na zjazd. Ja wybieram się na całe cztery dni, a po zakończeniu imprezy mam zamiar wpaść jeszcze do Mosznej.

Pozdrawiam

"Hadżi"
Na pochylni strajk zakończony: ok. podwod. SIEWIERJANKA, budowa wznowiona.
Nie ma rzeczy niemożliwych, są trudne lub b.trudne.
Myślenie nie boli. Gdyby głupota bolała to nie jeden z bólu by wył.
Awatar użytkownika
ryszardb
Posty: 146
Rejestracja: 12 lip 2011, 11:36
Lokalizacja: {"name":"Polska Gda\u0144sk","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: ryszardb »

Niestety chyba nie dam rady przyjechać, choć bym bardzo chciał. Koniec roku szkolnego i ocenianie. Wyjazd w piątek po zajęciach(po15) i powrót już w południe w niedzielę , a w poniedziałek od rana użerka z tymi co nie mogli. :(
Pozdrowienia
Ryszard
Awatar użytkownika
ralfee3
Posty: 152
Rejestracja: 25 wrz 2017, 22:52

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: ralfee3 »

Zdzisiek, u mnie bez zmian będę na pewno. Tak jak rozmawialiśmy będziemy w kontakcie, jak będzie potrzebna pomoc to przyjadę wcześniej i pomogę.
pozdrawiam,
Rafał
--------------------------------------------
w porcie: K&M
w stoczni: HMS Enterprize 1774
Awatar użytkownika
Zdzisław
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:49

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: Zdzisław »

Cześć
Dzięki Łukasz, Adaś i Sylwek za deklarację udziału w zjeździe. Adaś na pewno wyskoczymy do Czech na jakieś chłodne. Rysiek szkoda, że nie możesz przyjechać, ale trudno wiadomo praca jest na pierwszym miejscu. Rafał pomoc na pewno mi się przyda, będziemy w kontakcie.
Wracając do zjazdu. Jestem już po rozmowie w UG. Termin ostateczne zaklepany, szczegóły uzgodnione. Urząd Gminy będzie współorganizatorem zjazdu. Będziemy mieli między innymi darmową profesjonalną reklamę, plakaty itp. Na razie tyle.
Pozdrawiam Zdzisław
Awatar użytkownika
ryszardb
Posty: 146
Rejestracja: 12 lip 2011, 11:36
Lokalizacja: {"name":"Polska Gda\u0144sk","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: ryszardb »

Dzisiaj byłem u Mariana w Tczewie. Jeżeli uda mi się coś załatwić w szkole to przyjedziemy razem z modelami. Decyzja jednak zapadnie dopiero w czerwcu i to pewnie w ostatniej chwili.
Pozdrowienia
Ryszard
Awatar użytkownika
Hadżi
Posty: 448
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska k\/Olkusza","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: Hadżi »

Witam!
To ja już mam noclegi od 18-go do 21-go zaklepane.

Pozdrawiam

"Hadżi"
Na pochylni strajk zakończony: ok. podwod. SIEWIERJANKA, budowa wznowiona.
Nie ma rzeczy niemożliwych, są trudne lub b.trudne.
Myślenie nie boli. Gdyby głupota bolała to nie jeden z bólu by wył.
Awatar użytkownika
Zdzisław
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:49

Re: Zjazd KOGI 2020

Post autor: Zdzisław »

Cześć
Tutaj można zamawiać noclegi. https://meteor-turystyka.pl/noclegi,kietrz,0.html Sprawdziłem jest dużo wolnych miejsc. Oczywiście im wcześniej ktoś zarezerwuje tym lepiej. Kietrz leży 3 km od miejsca naszego zjazdu. W poniedziałek odwiedzę jeszcze jedno miejsce około 1 km od mojej miejscowości. Jest to dom weselny zobaczę czy tam można zarezerwować jakieś noclegi.
Pozdrawiam Zdzisław
ODPOWIEDZ