Trudność w logowaniu

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Bartas89
Posty: 0
Rejestracja: 30 wrz 2017, 12:01

Trudność w logowaniu

Post autor: Bartas89 »

Chciałbym się spytać adminów tej strony czy ostatnio są jakieś problemy z witryną? Od kilku dni nie mogę się zalogować na swoje konto. Jedyne co mogę to tylko odpisywać na posty. Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: Trudność w logowaniu

Post autor: radek »

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Na czym polega trudność z logowaniem?
Pozdrawiam.
Radosław Kubera
Koga Portal
Bartas89
Posty: 0
Rejestracja: 30 wrz 2017, 12:01

Re: Trudność w logowaniu

Post autor: Bartas89 »

Muszę kilkadziesiąt razy klikać zaloguj żeby zaskoczyło. W momencie gdy klikam zaloguj mam info, że zostałem zalogowany, a po chwili wyskakuje okno następnego logowania. Gdy wreszcie się zaloguję to nie mam zakładki swojego konta, nie mogę wysyłać PW, ani nie wyświetla mi się shoutbox. Czasem przy próbie logowanie wyskakuje komunikat "invalid token" i cała biała strona.
Awatar użytkownika
ralfee3
Posty: 152
Rejestracja: 25 wrz 2017, 22:52

Re: Trudność w logowaniu

Post autor: ralfee3 »

Witam,
Ja mam to samo, ale się już z tym pogodziłem. Z tego co widzę to takich pechowców jest więcej. Szkoda bo możliwości istnienia w tej zacnej społeczności są mocno ograniczone.

pozdrawiam,
Rafał
pozdrawiam,
Rafał
--------------------------------------------
w porcie: K&M
w stoczni: HMS Enterprize 1774
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: Trudność w logowaniu

Post autor: radek »

@ralfee3 a jak sobie poradziłeś?
Nie potrafię odtworzyć tego problemu w żaden sposób.
To kwestia przeglądarki? źle ustawionego czasu na komputerze?
Czy to się dzieje tylko na jednym urządzeniu, czy na różnych urządzeniach?
Pozdrawiam.
Radosław Kubera
Koga Portal
Bartas89
Posty: 0
Rejestracja: 30 wrz 2017, 12:01

Re: Trudność w logowaniu

Post autor: Bartas89 »

Na różnych przeglądarkach i na różnych urządzeniach. Z żadnym innym forum nie mam takich problemów.
Awatar użytkownika
ralfee3
Posty: 152
Rejestracja: 25 wrz 2017, 22:52

Re: Trudność w logowaniu

Post autor: ralfee3 »

radek pisze:@ralfee3 a jak sobie poradziłeś?
Nie potrafię odtworzyć tego problemu w żaden sposób.
To kwestia przeglądarki? źle ustawionego czasu na komputerze?
Czy to się dzieje tylko na jednym urządzeniu, czy na różnych urządzeniach?


Radek, to dzieje się na różnych urządzeniach w różnych przeglądarkach. Po Twoich sugestiach, próbowałem zsynchronizować czas na swoim lapku z serwerem NTP, ale to również nie pomogło. Generalnie problem wygląda tak, że po utworzeniu nowego użytkownika, działa on z pełnym zakresem funkcjonalności. Ale po kilku dniach i podczas kolejnego logowania, następuje automatyczne wylogowanie z komunikatem "Twoja sesja wygasła". Najpierw próbowałem stworzyć kolejnych użytkowników, z nadzieją, że ten kolejny będzie działał już bez problemu. Jeśli chodzi o uczestniczenie w forum, to działa logowanie i można odpowiadać na posty, jednak po zalogowaniu na forum nie ma dostępnych funkcjonalności zarządzania swoim kontem, zapisywania się do grup czy też pisania na PW. Sprawa jest o tyle ciekawa, że znalazłem już kila postów mówiących o tym że ich autorzy mają podobne problemy.

pozdrawiam,
Rafał
pozdrawiam,
Rafał
--------------------------------------------
w porcie: K&M
w stoczni: HMS Enterprize 1774
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: Trudność w logowaniu

Post autor: radek »

Ok.
A spróbujcie jednej rzeczy:
po zalogowaniu na forum wejdźcie na stronę główną Kogi (nie forum) i zobaczcie, czy na dole strony po lewej stronie jesteście zalogowani (tam jest moduł do logowania). Jeżeli nie, zalogujcie się i zobaczcie, czy funkcjonalności będą działać.

Pozdrawiam.
Radosław Kubera
Koga Portal
Bartas89
Posty: 0
Rejestracja: 30 wrz 2017, 12:01

Re: Trudność w logowaniu

Post autor: Bartas89 »

Po lewej stronie na dole w ogóle nie mogę się zalogować. Jedyna możliwość jest wtedy gdy chcę napisać post i wtedy przenosi mnie do okna logowania. Czasami zaloguje się po pięciu wciśnięciach "zaloguj", a czasem potrafię i 30 razy klikać i nic.
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: Trudność w logowaniu

Post autor: radek »

ok, zatem pewnie to jest problemem.
Sprawdzę dziś wieczorem.
Pozdrawiam.
Radosław Kubera
Koga Portal
ODPOWIEDZ