Zjazd KOGI 2018

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Zjazd KOGI 2018

Post autor: jerry_bee »

witam,
zgodnie z tym, co ustaliliśmy na tegorocznym zjeździe, zjazd w 2018 roku odbędzie się w weekend 18-19 sierpnia. z p. Alicją ustaliliśmy, że wystawa mogłaby potrwać maksymalnie do 9 września. z tego wynika, że nasze spotkanie odbyłoby się na początku wystawy, jako wernisaż. oczywiście, wszystko zależy od Was i od tego, czy uda nam się ogarnąć sponsorów i przewóz modeli przynajmniej w jedną stronę. jako nową rzecz chcielibyśmy wystawę zorganizować wspólnie z Narodowym Muzeum Morskie w Gdańsku, oddział Muzeum Wisły. kolejną dodatkową nowością mógłby być konkurs modeli, niekoniecznie tylko szkutniczych - ale to na razie początki rozmów i ewentualne formuły (o ile w ogóle wyjdzie taki konkurs) są do omówienia. zaczęliśmy tak wcześnie, żeby potem nie było, że cisza w temacie, że nic się nie dzieje, że za późno mówimy. chcemy wcześniej imprezę rozreklamować, jak ktoś ma pomysły to zapraszamy.

p.s. o innych atrakcjach (wizyta w Restaurancji) nie będę wspominał, bo to się wie samo przez się.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: oksal »

Najlepsza wiadomość:) Jarek, jestem skłonny jechać dwa razy i na początku i na końcu wernisażu. Żonce powiem, że za pierwszym razem nie wyszło i trzeba jechać drugi raz. Może się uda;)
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: Jarek »

Cieszę się bardzo, że tak wcześnie jest informacja. W moim przypadku im wcześniej tym lepiej. Będę miał na uwadze ten termin i planował przyjazd do Tczewa. Niestety, ale bez modeli .
Awatar użytkownika
Bartek_W
Posty: 245
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: Bartek_W »

Serwus
Sporo wody upłynęło w rzekach od czasu, gdy ostatnio spotkałem się z Wami na zjeździe Kogi.
Nie wiem, czy uda mi się przełamać ten "towarzyski" impas, ale wszystko wskazuje, że niebawem będę mógł spokojnie wrócić do modelowania. Kto wie, kto wie...
A co do zjazdu - jeśli otrzymam stosowny nr sakwy portowej, bardzo chętnie wesprę imprezę kilkoma portretami króla Władysława, syna Olgierda i wnuka legendarnego Giedymina, a męża Jadwigi, córy Ludwika Węgierskiego. Może chociaż na strawę będzie dla laufrów-obieżyświatów, którzy dzieła Kogowiczów będą po Polsce zbierać.
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: jerry_bee »

jest zielone światło (no, światełko) od NMM i p. Jerzego Litwina. czeka nas jeszcze jedna rozmowa i ustalenie, najprawdopodobniej Muzeum obejmie wspólny patronat nad imprezą (razem z Fabryką Sztuk i p. Alicją Gajewską). miejsce imprezy pozostanie bez zmian, sprawa konkursu jest jeszcze otwarta, najprawdopodobniej znajdą się środki na transport modeli. na razie tyle.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Robit
Posty: 0
Rejestracja: 30 lis 2017, 14:07

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: Robit »

Szkoda, że zjazd wypada w sierpniu - jestem wtedy poza Polską. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć dobrej zabawy. Może za rok do Was dołączę.
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: radek »

Jerry, dzięki Ci serdeczne za lata zaangażowania w ten temat. Nie jestem w stanie wyrazić w słowach jak jest to cenne. Dzięki Tobie i Marianowi mamy swój realny kąt, w którym możemy się spotykać.
Pozdrawiam.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: mati »

Radek... dobrze powiedziane.

Zlote chlopaki Marian i Jarek!!
Ja ze swojego miejsca rowniez przylaczam sie do powyzszego.

Dzie-ku-je-my!! 8-)

Mnie najprawdopodobniej nie bedzie bo akurat w tym czasie zapewne bede gdzies plywal po swiecie.
Ale moze i sie zmieni... a jak sie zmieni to na pewno bede!

Pozdrawiam
Mateusz
The world is yours...
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: jerry_bee »

w poniedziałek będę wiedział coś więcej na temat organizacji. rozumiem, że termin 18-19 sierpnia można rezerwować? czy będzie ktoś chętny do wystawienia modelu?
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
futaba
Posty: 97
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: futaba »

Mi termin pasuje, model też mogę przywieść :)
Pozdrawiam
Grzegorz Jermołaj
Pływające i latające RC.
ODPOWIEDZ