OKRĘT - SANTISIMA TRINIDAD drewniany

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
jadzia25
Posty: 17
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

OKRĘT - SANTISIMA TRINIDAD drewniany

Post autor: jadzia25 »

Witam
Mam troche nietypowe pytanie, czy ktorys z forumowiczow z Wrocławia podjal by sie odplatnego dokonczenia takiego statku, niestety jestem zmuszona o to prosic i zaczynam od forum gdyz statek ogolnie z tego co widzialam jest przepiekny ale ja nie potrafie robic takich rzeczy, zaczal robic do moj byly chlopak ale jak juz wspomnialam to BYLY. Juz go nie ma i nie ma kto dokonczyc statku jesli tutaj nikt sie nie podejmie moze macie Panstwo namiar na kogos takiego. Pozdrawiam i bardzo prosze o odpowiedz. A jesli temat nie jest w dobrym dziale badz sie powtarza to bardzo prosze moderatorow o przeniesienie a nie usuwanie poniewaz na forach sie gubie pozdrawiam ZAGUBIONA
Awatar użytkownika
Paliwiak1
Posty: 243
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:OKRĘT - SANTISIMA TRINIDAD drewniany

Post autor: Paliwiak1 »

Witam

Jeśli chcesz coś takiego to proponuje po pierwsze się przedstawić, bo jak nie to zaraz Cię wszyscy na tym forum zjedzą a po drugie wykonanie takiego modelu na średnim poziomie to koszt powyżej tysiąca, ale to wyjaśnią Ci koledzy, którzy są w tym bardziej zorientowani. Kolejnym problemem jest to, że wykonanie może zając go kilka lat.

Z poważaniem Paweł G.
Z poważaniem Paliwiak
Awatar użytkownika
jadzia25
Posty: 17
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:OKRĘT - SANTISIMA TRINIDAD drewniany

Post autor: jadzia25 »

hej
wiec odpowiadajac na tresc posta mam na imie Marta i jestem z Wrocławia :) a pisalam zeby miec orientacyjny koszt i ewentualnie sie dogadac jesli ktos bylby zainteresowany, sama tego nie poskladam a bardzo mi na tym zalezy wiec postanowilam napisac bo nie wiem co mam zrobic :( dodalam zdjecia do momentu zakonczenia budowy modelu z jednoczesnym rozstaniem sie z chlopakiem :( pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
space85
Posty: 141
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":" Cz\u0119stochowa","desc":"","lat":"","lng":""}

O:OKRĘT - SANTISIMA TRINIDAD drewniany

Post autor: space85 »

Model jest w zasadzie w początkowej fazie budowy. Jak mój przedmówca określił dokończenie go może faktycznie potrwać kilka ładnych lat. Oczywiście jeśli chodzi o efektowny jego wygląd:) Przydałoby się więcej ostrzejszych zdjęć najlepiej z bliska. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
halny55
Posty: 250
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:OKRĘT - SANTISIMA TRINIDAD drewniany

Post autor: halny55 »

Jadziu,
poczekaj trochę.Może chłopak wróci,chociażby po model.A może i na stałe.Wówczas zimowe wieczory spędzicie wspólnie przy budowie tego pięknego modelu.A to perspektywa kilku lat bycia razem.
Albo wyślij go,jako prezent,do młodych modelarzy w Braniewie. Na pewno się ucieszą.
Dokładny adres podadzą Ci koledzy z KOGI.
Kłaniam się
Jurek


Obrazek
Awatar użytkownika
halny55
Posty: 250
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:OKRĘT - SANTISIMA TRINIDAD drewniany

Post autor: halny55 »

Paliwiak1 napisał:
Witam

...a po drugie wykonanie takiego modelu na średnim poziomie to koszt powyżej tysiąca złotych...

Z poważaniem Paweł G.


Pawle,wydaje mi się,że za nieco ponad tysiąc nikt nie podejmie się budowy.Zresztą koszty tu są niewymierne.
Kłaniam się
Jurek


Obrazek
Awatar użytkownika
Leon27
Posty: 543
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Pozna\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:OKRĘT - SANTISIMA TRINIDAD drewniany

Post autor: Leon27 »

Zostawiłem Ci prywatna informację. W której pytałem jakim zestawem dysponujesz. Occre czy Deagostini i czy masz je kompletne.

Jak coś to ja odkupie podstawkę bo buduje zestaw Occre a tam poszczędzili na kawałku drewna

:-)
Awatar użytkownika
Paliwiak1
Posty: 243
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:OKRĘT - SANTISIMA TRINIDAD drewniany

Post autor: Paliwiak1 »

Wymieniłem 1tysiąc zł., źeby jej nie zrazić a poza tym mi zawsze w modelarstwie chodziło o dobrą zabawę a nie oto żeby robić modele za kasę.:P
Z poważaniem Paliwiak
Awatar użytkownika
jadzia25
Posty: 17
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:OKRĘT - SANTISIMA TRINIDAD drewniany

Post autor: jadzia25 »

nie chlopak nie wroci a statek w takim razie pojdzie do kubla dzieki za odpowiedzi a zdjec ostrzejszych nie zrobie bo nie mam aparatu (nigdy nie byl mi potrzebny) zdjecia robilam telefonem, jednakze jakby sie ktos znalazl to prosze o kontakt, szkoda mi go ;( pozdrawiam
Awatar użytkownika
jadzia25
Posty: 17
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:OKRĘT - SANTISIMA TRINIDAD drewniany

Post autor: jadzia25 »

mam deagostini
ODPOWIEDZ