Ochrona danych osobowych

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
ODPOWIEDZ
marsjano
Posty: 59
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Ochrona danych osobowych

Post autor: marsjano »

Pomysl z ujawieniem swoich prawdziwych danych osobowych tzn. Imienia I nazwiska, adresu zamieszkania, wieku itp. jest pochopny, i w tym wypadku wystarczy ze jedna osoba nie wyrazi na to zgody, aby nie wprowadzac w zycie tego do konca nieprzemyslanego pomyslu.
p.s
Moze do tego dodac numer karty kredytowej pod awatarkiem, numer ubezpieczenia I numer buta. Z pewnoscia wplynie to na poprawe jakosci wykonywanych modeli.
Pozatym jak potwierdzic autentycznosc danych. Moze skroconym odpisem z aktu urodzenia, elektronicznym podpisem czy skanem siatkowki oka. Obecnie nawet na domofonach nie widnieja nazwiska tylko numery mieszkania
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Odp:Ochrona danych osobowych

Post autor: JurekBin »

Uważam że przesadzasz.
Ja proponuje imię, wiek i miejscowość abym wiedział z kim mam do czynienia ... czy nie z jakimś cyborgiem. Poza tym - wstydzisz się swojego nazwiska i imienia?
Na cholere mi Twój but i karta kredytowa?!
Odpuść sobie szczypliwość o poczekaj na wynik ankiety!

poza tym ustawa o danych w Poslce to jakaś paranoja.
W świecie masz ksiażki telefoniczne w webie i każdego można znaleźć w ciągu paru minut.... tylko nie w Polsce. Ale nie będę w to wnikał. Każdy wpis na każdym forum i stronie pozostawia ślad Twojego IP adresu.... Twoja ustawa osobowa Cię nie uchroni przed znalezieniem Cie w domu przez tych co chcą.
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
Awatar użytkownika
Piotrek 21
Posty: 149
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Ochrona danych osobowych

Post autor: Piotrek 21 »

Widzę że komuś nie wychodzi czytanie ze zrozumieniem.... w temacie związanych ze zmianami było tak jak Jurek powiedział..... a jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to chyba do szkoły przydało by się wybrać bo tam tego uczą (wiem bo jestem świeżo po niej).....

Pozdrawiam

P.S.
Nie pisze tego aby komuś dokuczyć, tylko że niektórzy piszą pewne rzeczy TYLKO po to aby kogoś objechać i itp.
Pozdrawiam Piotrek
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Odp:Ochrona danych osobowych

Post autor: JurekBin »

A tak swoją drogą Marsjano to się nie zasłaniaj ustawą....
ponieważ coś widzę że piszesz z Irlandii właśnie:

...
inetnum: 86.40.0.0 - 86.43.255.255
netname: EIRCOM
....

albo się podszywasz. Więc proszę poczekaj na wynik ankiety.

Jurek
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Ochrona danych osobowych

Post autor: maciejza »

jest jedna mala rzecz, akceptujac regulamin forum bedziesz akceptowac zgode na przetwarzanie danych osobowych.
Jezeli sie na to nie godzisz, to Radek wykasuje twoje konto i zupelnie nie masz sie o co martwic.

A licze na to, ze jak sie pojawi nowy regulamin to WSZYSTKIE konta beda musialy byc zweryfikowane.

pamietajmy ze na kodze nikt sila nie trzyma ;)
:) prawda Radek ;)
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Odp:Ochrona danych osobowych

Post autor: radek »

Prawda Maciejza.

Proszę nie kontynuować tego wątku do końca ankiety.
Marsjano - jeżeli powołujesz się na ustawę - to ją przeczytaj, co DOKŁADNIE podlega i w JAKIEJ konfiguracji. Bo reszta to tylko gdybanie. Poza tym tak jak piszecze Maciejza - to nie stanowi problemu - konta mogą zostać ponownie zweryfikowane.

Radek.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Ochrona danych osobowych

Post autor: mirek »

Kurcze jestem dwa piwa w plecy :(
Jedno Maćkowi a drugie Radkowi za te ostatnie posty
Pozdrawiam Mirek Rybus
ODPOWIEDZ