Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Strona główna Forum Żagle Żaglowce Poszukiwany modelarz chcący pochwalić się swoimi modelami

  Poszukiwany modelarz chcący pochwalić się swoimi modelami

  Opis żaglowców, ciekawostki, rejsy i wspominki

  Poszukiwany modelarz chcący pochwalić się swoimi modelami

  Postprzez Kogowicz2016 » 14 Lut 2017, 22:24

  Panie i Panowie,

  zwracam się z prośbą-ogłoszeniem do trójmiejskich modelarzy (najlepiej Gdańsk i jego najbliższa okolica) w imieniu redakcji portalu The Elegance of piszącego o szeroko pojętej elegancji.

  Z racji mojego zainteresowania modelarstwem szkutniczym przygotowałem artykuł o nim, teraz natomiast chciałbym uzupełnić go o materiał zdjęciowy. Pomyślałem, że rozsądnym będzie nie posiłkować się zdjęciami z internetu, a zamiast tego pokazać prace lokalnego pasjonaty.

  Dlatego szukam modelarza szkutniczego, który jest w posiadaniu 2-3 okazałych modeli żaglowców i zgodziłby się zrobić im zdjęcia, którymi uzupełnilibyśmy mój artykuł.

  Ponieważ nasz portal jest inicjatywą pasjonatów i nie działa komercyjnie, nie jesteśmy w stanie zapewnić materialnego wynagrodzenia. Mogę jedynie w zamian zaproponować wymienienie z imienia i nazwiska autora prac w artykule, ew. służę doradztwem w temacie klasycznego ubioru męskiego.

  Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu przez PW.

  Dziękuję i pozdrawiam,
  Alan
  Zainteresowanych klasyczną elegancją zapraszam na bloga TheEleganceof.pl - start wkrótce.
  Awatar użytkownika
  Kogowicz2016
   
  Posty: 5
  Rejestracja: 02 Sty 2016, 10:42
  Miejscowość: Trójmiasto

   

  Wróć do Żaglowce

  Użytkownicy On-line

  2 użytkowników i 1373 gości online