Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Strona główna Forum Żagle Żaglowce Poszukiwany modelarz chcący pochwalić się swoimi modelami

Poszukiwany modelarz chcący pochwalić się swoimi modelami

Opis żaglowców, ciekawostki, rejsy i wspominki

Poszukiwany modelarz chcący pochwalić się swoimi modelami

Postprzez Kogowicz2016 » 14 Lut 2017, 22:24

Panie i Panowie,

zwracam się z prośbą-ogłoszeniem do trójmiejskich modelarzy (najlepiej Gdańsk i jego najbliższa okolica) w imieniu redakcji portalu The Elegance of piszącego o szeroko pojętej elegancji.

Z racji mojego zainteresowania modelarstwem szkutniczym przygotowałem artykuł o nim, teraz natomiast chciałbym uzupełnić go o materiał zdjęciowy. Pomyślałem, że rozsądnym będzie nie posiłkować się zdjęciami z internetu, a zamiast tego pokazać prace lokalnego pasjonaty.

Dlatego szukam modelarza szkutniczego, który jest w posiadaniu 2-3 okazałych modeli żaglowców i zgodziłby się zrobić im zdjęcia, którymi uzupełnilibyśmy mój artykuł.

Ponieważ nasz portal jest inicjatywą pasjonatów i nie działa komercyjnie, nie jesteśmy w stanie zapewnić materialnego wynagrodzenia. Mogę jedynie w zamian zaproponować wymienienie z imienia i nazwiska autora prac w artykule, ew. służę doradztwem w temacie klasycznego ubioru męskiego.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu przez PW.

Dziękuję i pozdrawiam,
Alan
Zainteresowanych klasyczną elegancją zapraszam na bloga TheEleganceof.pl - start wkrótce.
Awatar użytkownika
Kogowicz2016
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 Sty 2016, 10:42
Miejscowość: Trójmiasto

 

Wróć do Żaglowce

Użytkownicy On-line

3 użytkowników i 401 gości online