Galeon de Agostini prosba o kilka numerów

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

adaxx
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Galeon de Agostini prosba o kilka numerów

Post autor: adaxx »

Witam serdecznie. Dostalem kolekcje "Galeon" SAN JUAN BAUTISTA wydawnictwa DEAGOSTINI do złożenia ale nie ma wszystkich numerów. czy ma ktos moze nastepujące numery kolekcji: 1, 2, 3, 4, 5, 57, 99 oraz 100??? a jesli nie to moze chociaz jakies fotki lub instrukcje z nich bo nawet nie wiem co tam w tych numerach było. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Galeon de Agostini prosba o kilka numerów

Post autor: Zbyszek »

Ten galeon jest powtórnie sprzedawany w kijoskach wiec musisz tylko poszukać.

Nr 1 zawiera:
kotwice 2 szt., wręga, podstępka dziobowa, śródpokład dziobowy - część dziobowa, listwy poszycia pokładu, podstawy kotwic, pierścienie kotwic.

Nr 2 zwiera:
2 Wręgi, sródpokład dziobowy- część prawa, listwy poszycia pokładu , pierścień zamocowania kolumny masztu.

Nr 3 zawiera:
wręga, dwa śródpokłady dziobowe - części śrdokowe, listwy poszycia, opętnik

Nr 4 zawiera:
pokładniki śródpokładu 3 szt, pokładniki pokładu górnego 2 szt, pokład górny (część dziobowa) listwy poszycia pkładowego, stępka (część środkowa)

Nr 5 zawiera: wręgi 2 szt.

Nr 57 zawiera L
boki lawet, 2 kpl, podstawy lawet 2 szt, koła lawet 2 kpl, 2 działa, drut do osi lawet i mocowania dział

Niestety Nr 99 i 100 porzyczyłem koledze i nie wróciły do mnie.

Widziałem nie dalej jak tydzień temu kilka numerów nie wiem które egzemplarze..
Pozdrawiam!!!
adaxx
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Galeon de Agostini prosba o kilka numerów

Post autor: adaxx »

ojj ale pytalem w wydawnictwie de agostini czy moge dokupic jakies archiwalne numery i powiedzieli mi ze juz wycofali ze sprzedazy i nie maja. wiec to bedzie w kioskach czy juz jest???
Nocny_Jastrząb
Posty: 69
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Galeon de Agostini prosba o kilka numerów

Post autor: Nocny_Jastrząb »

Cze
Tych, o które prosisz, w domu w tej chwol nie mam, ale dziś wiczorem albo jutro skoczę w jedno miejsce, przyniosę i wrzucę foty na forum. Jak rozumiem chodzi Ci o instrukcję składania modelu, czy może rwnież ciekawostki publikowane w tych numerach?

Co do samego modelu to niejsest zachwycający. Przez to, że jedna burta nie jest zabudowana oraz drzwi i okna, których się nie wycina tylko nakleja mosiężne ozdoby udające je. Drzwi można przeżyć ale okna rażą swoją tandetą:angry:
Dziadek
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Galeon de Agostini prosba o kilka numerów

Post autor: Dziadek »

Niezabudowana jedna burta ? to mozna zabudować. A okna można zrobić samemu jak cała grupa ludzi którzy to robili. mam nadzieję że w Łodzi będzie pan Klik który pokaże swoją wersję Galeonu Pozdrowienia Wietrzny Bosman
Wietrzny Bosman
adaxx
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Galeon de Agostini prosba o kilka numerów

Post autor: adaxx »

chodzi mi o instrukcje a przede wszystkim jak sa to wzorniki w skali 1:1 bo jesli nie dostane nigdzie tych numerow ktore potrzebuje to chcialbym wyciac je sam na podstawie tych wzornikow. nie wiem czy byly dołączone ale w jednym z numerow widzialem wiec mysle ze wczesniej tez moze sa.
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Galeon de Agostini prosba o kilka numerów

Post autor: mirek »

Rysunki wręg były tylko w jednym lub w dwóch numerach . Chcąć zrobić sobie ten model musisz koniecznie posiadać brakujące zeszyty
Pozdrawiam Mirek Rybus
adaxx
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Galeon de Agostini prosba o kilka numerów

Post autor: adaxx »

Wiec nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekac az ktos sie oglosi np. na allegro z tymi numerami...:(
Hans
Posty: 24
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Galeon de Agostini prosba o kilka numerów

Post autor: Hans »

chyba nie będziesz musiał długo czekać, różne numery pojawiają się na allegro dosyć często - wczoraj właśnie ktoś sprzedał 3 numery...
pozdrawiam,
Marcin Müller
adaxx
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Galeon de Agostini prosba o kilka numerów

Post autor: adaxx »

Tak to podaj mi stronke bo ja znalazlem tylko dwa numery ktore potrzebuje i do tej pory nic wiecej... oto jedna z nich
http://allegro.pl/item139882972_galeon_san_juan_bautista.html
ODPOWIEDZ