Listewki i deseczki

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andrzej63
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2017, 19:48

Listewki i deseczki

Post autor: Andrzej63 »

Witam . Mam do zaoferowania listewki i deseczki z drewna olchy , gruszy , brzozy , sosny . Moje wyroby są wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta . Jestem modelarzem i wiem czego oczekuje modelarz - dobrej jakości i niskiej ceny :) . Moje listewki są obrabiane na strugarce z czterech stron , nie są to listewki z pod piły . Każdy bok jest idealnie równy i prosty . Po przyłożeniu dwóch listewek którymś z boków nie ma najmniejszej szczeliny . Są to wyroby idealne do modelarstwa szkutniczego . Moja 40-sto letnia praktyka modelarska jest gwarantem super jakości . Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości , wymiarów i gatunku drewna . Np , listewka gruszy 1mmx1mmx500mm - koszt 0.30 gr . Każdy milimetr wyżej ( szerokość) to 10 gr. Deseczki liczone są inaczej , np. deseczka gruszy 2mmx50mmx400mm - koszt 3 zł .
Jestem człowiekiem otwartym i zawsze można się ze mną dogadać .
Zapraszam do korzystania z moich wyrobów a modelarstwo będzie jeszcze większą przyjemnością i radością .
Mój adres - andrzejallegro1963@wp.pl
Załączniki
listwy.JPG
listwy1.JPG
listwy2.JPG
Awatar użytkownika
TomekA
Posty: 386
Rejestracja: 03 paź 2011, 04:04

Re: Listewki i deseczki

Post autor: TomekA »

Skoro piszesz, że jesteś modelarzem, to pochwal się zdjęciem jakiegoś swego modelu! ;)
Awatar użytkownika
marlen
Posty: 0
Rejestracja: 10 sty 2017, 12:55

Re: Listewki i deseczki

Post autor: marlen »

Pytanie od mojego kolegi który nie jest na forum.

Jakie najdłuższe listwy z gruszy możesz zrobić?
Awatar użytkownika
Andrzej63
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2017, 19:48

Re: Listewki i deseczki

Post autor: Andrzej63 »

Witam .
Jeśli chodzi o listewki to z gruszki do 50 cm . Deseczki trochę krótsze dlatego ze słoje gruszy są poskręcane i ciężko jest uzyskać piękną równa deseczkę bez sęka . Są dłuższe , ale i cena wtedy rośnie .Trzeba robić z pieńka przy ziemi , ma on piękne równe słoje . Ale jest drogo . Myślę ze takie do 40 cm da rade się zrobić . Z olchy to listwy nawet do 150 cm . Równe i proste . Deseczki do 1 metra . Podobnie jest z brzozą . Tu nie ma takich problemow .
Skoro już tu zawitałem to mam propozycje .
Dziś robiłem porządki w stolarni , i uzbierało się trochę ścinek z drewna gruszy . Ja z tym już nie będę się bawił . Miało iść do pieca i pomyślałem ze może by komuś się przydało . Są to deseczki , oflisy i różnych wymiarów listwy i listewki . Modelarz to wykorzysta na nie jeden model . Są też odpady z olchy i brzozy .
Jakby ktoś chciał to oddam za darmo ale trzeba by przesyłkę opłacić . Jakieś 30 złociszy .
Jak nie to wyląduje w piecu . Nie będę tego magazynował . Zasypuje mnie to pomału i muszę się tego pozbywać .

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
Załączniki
lis.JPG
lis1.JPG
Awatar użytkownika
Andrzej63
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2017, 19:48

Re: Listewki i deseczki

Post autor: Andrzej63 »

Na dziś już nie aktualne . Szkoda że nie mogę Wam wszystkim podarować tego drewienka . Ale pierwszy dostał wszystko .
Nie oznacza to że nie będzie więcej . Po każdym zleceniu zawsze są odpady , i to dużo . Wiadomo że nieraz aby uzyskać piękną deseczkę trzeba poświęcić ładny i ciężki kawałek drewna . Wyrzucałem to , ale teraz będę pisał że jest i podzielę się z Wami , bo wiem że modelarzowi potrzebny jest każdy kawałek .
Pozdrawiam serdecznie i do następnego razu .
Awatar użytkownika
Andrzej63
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2017, 19:48

Re: Listewki i deseczki

Post autor: Andrzej63 »

Witam .
Sa do sprzedaży 180 deseczki z dobrze wy sezonoanei gruszy . Wymiary 10-12 mm , długość od 60 do 110 cm . Deseczki są z pod piły ale jest możliwość ostrugania .
Cena za całość 650 zł co daje po 3 z hakiem za deseczke .
preferuje sprzedaż całości ale jako modelarz po kilka sprzedam . Cena - 5 zł za sztukę .
Posiadam ok 6 m kubicznych drewna gruszy i jak jest potrzeba to polecam się .
Produkuje też listewki i deseczki na konkretny wymiar ,
W obecnej ofercie jest olcha , brzoza ( śliczna) , sosna , buk , dąb , jabłoń , śliwa , topola , lipa , czereśnia , wiśnia głóg , modrzew , mahoń .
Polecam .
Zrzynki się zbierają i niedługo powiadomie . Cena za koszt wysylki . Pozdrawiam .
Załączniki
mv.JPG
fa.jpg
lkiouyt.JPG
mkiju.JPG
Awatar użytkownika
Andrzej63
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2017, 19:48

Re: Listewki i deseczki

Post autor: Andrzej63 »

Witam .
Zostały deseczki o rożnej grubości od 10 do 13 mm - grusza .
Długość od 40 do 60 cm . Suche i ładne . Niektóre o szerokości 8-9 cm .
Jako że to pozostałości z różnych partii i nie są wszystkie wymiarowe cena to 150 plus wysyłko ok 30 złociszy .
Tych krótszych jest ok 60 szt a dłuższych 10 .
Mój adres - andrzejallegro1963@wp.pl
Załączniki
grus.JPG
grus1.JPG
grus2.JPG
grus4.JPG
odpady
odpady
Zapomniałem o zrzynkach . To są odpady z olchy . Cena tylko wysyłki 35 zl
Zapomniałem o zrzynkach . To są odpady z olchy . Cena tylko wysyłki 35 zl
zrzynki
zrzynki
To zrzynki gruszy . Cena wysyłki 50 zł bo to ciężar .
To zrzynki gruszy . Cena wysyłki 50 zł bo to ciężar .
Awatar użytkownika
Andrzej63
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2017, 19:48

Re: Listewki i deseczki

Post autor: Andrzej63 »

Witam .
Wróciłem do obiegu i jak ktoś potrzebuje drewna , deseczek , listew , to proszę pisać na adres andrzejallegro1963@wp.pl
Posiadam drewno , olchy , brzozy , gruszy , sosna , jabłoń , mahoń .
Awatar użytkownika
Andrzej63
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2017, 19:48

Re: Listewki i deseczki

Post autor: Andrzej63 »

Są odpady do zagospodarowania za cene wysyłki . Szkoda do pieca . Na podkarpacie i podlasie nie wysyłam .
Zapomniałem napisać że to drewno gruszy sezonowane 8 lat .
Załączniki
lis.JPG
list.JPG
listw.JPG
Ostatnio zmieniony 01 gru 2018, 14:50 przez Andrzej63, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Listewki i deseczki

Post autor: oksal »

Andrzejku, jeden z najlepszych ostatnio czytanych poważnych żartów :D .
Andrzej63 pisze:...Na podkarpacie i podlasie nie wysyłam...

Jestem z Małopolski. Lepiej chyba pisać: na Galicję nie wysyłam (uwaga dla tych z innych zaborów inaczej kształconych: są dwie Galicje ). Ta fraza załatwi Ci cały region południowo-wschodniej Polski, w tym mnie:). Podlasie musi zostać
ODPOWIEDZ