zjazd Kogi 2011

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

zjazd Kogi 2011

Post autor: jerry_bee »

proszę Państwa, jak nic się nie stanie to w tym roku czeka nas V Zlot. powoli więc rozpoczynają się przygotowania do kolejnego zjazdu. termin został nam troszeczkę narzucony przez Gospodarza, czyli Centrum Wystawienniczo-Regionalne w Tczewie: od 18 do 28 sierpnia. zasady i organizacja zlotu takie same, jak rok temu, czyli:
1/ ponownie oddzieliliśmy zlot od wystawy - otwarcie wystawy w czwartek 18 sierpnia, a zamknięcie w niedzielę 28 sierpnia; weekend zamknięcia będzie jednocześnie terminem naszego zlotu
2/ oficjalne zamknięcie wystawy odbędzie się w sobotę 27 sierpnia, z pompą i fajerwerkami etc., jak co roku; zlot i wystawę zamykamy w niedzielę
3/ noclegi zapewnia Gospodarz, na takiej samej zasadzie i w tym samym miejscu, co rok temu, dla przypomnienia: każdemu wystawcy gwarantujemy bezpłatne miejsce w hotelu; w zależności od liczby chętnych Kogowiczom nie wystawiającym modeli być może też uda się w ten sposób zarezerwować miejsce (ale nie jest to na razie na 100% pewne)
4/ transport modeli - tak samo, jak rok temu, czyli chętni do wystawienia swojego modelu kontaktują się ze mną (najchętniej przez PW), na kilka dni przed otwarciem wystawy (czyli w okolicach 14-17 sierpnia) objeżdżamy kraj i bezpiecznie zawozimy modele do Tczewa; transport powrotny we włanym zakresie w weekend zamykający wystawę; prosimy chętnych Forumowiczów o deklarację, jakie modele moglibyście wypożyczyć Centrum Wystawienniczemu, każdy wystawca uzyska dokument nt. użyczenia swojego modelu; prosimy o deklaracje również po to, żebyśmy mogli jakoś sensownie zaplanować trasę przejazdu
5/ tak, jak w ubiegłym roku Centrum chciałoby w tym roku wydać mały katalog/folder prezentujący przebieg dotychczasowych wystaw; jeśli ktoś chciałby pokazać jakiś nowy model prosimy o przygotowanie i przesłanie mi zdjęcia modelu; w katalogu/folderze ujęte byłyby również modele w trakcie budowy, chociaż oczywiście priorytet uzyskają budowy zakończone (no, chociażby w 95%)
6/ wszystkich chętnych proszę o w miarę szybkie potwierdzenie udziału w zjeździe, powiedzmy, że do końca marca jakąś wstępną listę chcielibyśmy już mieć; oczywiście nie znaczy to, że to będzie lista końcowa i ostateczna
7/ tak, jak w ubiegłym roku w planach jest urządzenie małego pokazu okrętowego modelarstwa RC; wiem, że chłopaki z Braniewa już się szykują, Sławek też nas jak zwykle nie zawiedzie, mam nadzieję, że Cezary nie zraził się ubiegłoroczną kolizją; pokaz odbyłby się w sobotę/niedzielę 27/28 sierpnia
8/ jak zwykle chcielibyśmy, żeby na wystawie zaprezentowały się modelarnie, wiadomo, że na chłopaków z Braniewa możemy liczyć; jeśli ktoś z Was prowadzi modelarnię, zna ludzi prowadzących modelarnie - zapraszamy

liczę na szeroki odzew, mam nadzieję, że zobaczymy się w jeszcze większym gronie niż rok temu.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: zjazd Kogi 2011

Post autor: grzegorz75 »

Na każdym zebraniu jest tak że ktoś musi zacząć pierwszy....

Jadę jam tam :-)
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Re: zjazd Kogi 2011

Post autor: mati »

No to jako drugi sekretarz zebrania też zgłaszam swoją chęć uczestniczenia w Zlocie ;)
The world is yours...
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: zjazd Kogi 2011

Post autor: RomekS »

Ja też, ja też .....
Awatar użytkownika
bartes123
Posty: 759
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: zjazd Kogi 2011

Post autor: bartes123 »

Powiedziałem żonie już wczoraj, że jadę tam i do diabła z nią ;)
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: zjazd Kogi 2011

Post autor: oksal »

Zlot Dam i Czarowników;). Najpóźniej jestem w nocy z 26 na 27 sierpnia:) Proszę mnie zapisać na 100%.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: zjazd Kogi 2011

Post autor: Zbyszek »

No jak Adam jedzie, to ja obowiązkowo.
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: zjazd Kogi 2011

Post autor: maciejza »

będę, mam nadzieje że tym razem z noclegiem.
Awatar użytkownika
Kon_Bar
Posty: 371
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: zjazd Kogi 2011

Post autor: Kon_Bar »

Zgłaszam się :)
Podobnie jak w zeszłym roku postaram się przybyć z "załogantem" (mniej gdera po poznaniu Was :D więc może teraz zacznie kleić :lol: )
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: zjazd Kogi 2011

Post autor: Kazek »

Zgłaszam sie :D w tym roku musze byc - obecność z noclegiem i jak nic sie nie wydarzy to na wystawę dam Le Soleil Royal. Mam tylko problem nie mam gabloty do modelu.
Pozdrawiam Kazik :)
ODPOWIEDZ