zjazd Kogi 2010

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: JurekBin »

A ja poproszę o wpisanie mnie na listę noclegową.
Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się podjechać.
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
artur
Posty: 214
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: artur »

Może i ja dam radę przylecieć na Wielki Zjazd zobaczymy jak mi się ułoży harmonogram pracy , będę wiedział pod koniec Czerwca co i jak dalej ;)
Kocham Laubzegę
Awatar użytkownika
wurcelstock
Posty: 267
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: wurcelstock »

Ja również proszę o wpisanie na listę.
Jeszcze nic pewnego ale będę robił wszystko, żeby dojechać tym razem

Tomek
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: myszor »

Witam . Do Tczewa nie mam daleko i jeżeli żaden kataklizm mi nie przeszkodzi to będę na pewno . Musze poznać osobiście kolegów z którymi tu pisze i toczę nieraz „wojnę „ . Willema nie przywiozę bo nie będzie jeszcze skończony a roboty jest przy nim jeszcze dużo . Noclegu mi nie trzeba bo mam blisko dom . No chyba że nie trafie do niego po spotkaniu z ” Bracią Szkutniczą „ Cieszę się na to spotkanie . Pozdrawiam .:)
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
Kon_Bar
Posty: 371
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: Kon_Bar »

myszor napisał:
Willema nie przywiozę bo nie będzie jeszcze skończony a roboty jest przy nim jeszcze dużo .


No i co z tego, że niedokończony? "Anatomie" zawsze są mile widziane. :D Zbyszek był w zeszłym roku z "koszykiem na jabłka" a teraz zmienił jego nazwę na "La Diligente".

Noclegu mi nie trzeba bo mam blisko dom .


Oj, oj... :evil:
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: myszor »

No to jak jest z tymi modelami ? Jerry napisał że priorytetem będą ukończone modele i teraz zgłupiałem czy pchać się z szczątkowym Willemem . A jak Wy koledzy ? Przywoźicie niedokończone .
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: stefan »

Spokojnie możesz zabrać nie dokończony, zaczęty, możesz nawet mieć wirtualny, no wiesz, taki co masz zamiar kiedyś tam zbudować ;)
Ja zabiore bańkę bimbru ;)
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: jerry_bee »

Stefan, a Ty tą bańkę weźmiesz pełną, rozpoczętą, czy taką co to ją dopiero kiedyś zrobisz?
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: grzegorz75 »

Proszę mnie wpisać na listę z noclegiem . Do domu mam też blisko , ale nie mam zamiaru latać zmelanżowany w te i nazad .
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 972
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: krzysztof »

Model Gretel dowiozę, to co będzie z łodzi również, jeśli nieskończone modele są również pożądane. Będziemy z Elą w sobotę przejazdem. W tym czasie jesteśmy w Borach Tucholskich na rowerach.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
ODPOWIEDZ