zjazd Kogi 2010

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

zjazd Kogi 2010

Post autor: jerry_bee »

odbyły się pierwsze spotkania organizacyjne, ustaliliśmy co następuje:

1/ oddzieliliśmy sprawę zjazdu od sprawy wystawy. wystawa odbędzie się w dniach 15 do 22 sierpnia, nasz zjazd w weekend 21-22 sierpnia.

2/ w sobotę 21 sierpnia odbędzie się oficjalne zamknięcie wystawy, z pompą i fajerwerkami, jak co roku.

3/ noclegi zapewnia organizator, na takiej samej zasadzie i w tym samym miejscu, co rok temu.

4/ transport modeli - w tym roku organizator wynajmuje odpowiedni samochód, a dwóch ludzi (Marian i ja) objedzie kraj w poszukiwaniu modeli. dlatego prosimy chętnych Forumowiczów o deklarację, jakie modele moglibyście wypożyczyć Centrum Wystawienniczemu. każdy wystawca uzyska dokument nt. użyczenia swojego modelu. prosimy o deklaracje również po to, żebyśmy mogli jakoś sensownie zaplanować trasę przejazdu. nasz przejazd odbędzie się odpowiednio wcześniej, czyli pewnie 13-14 sierpnia. dzięki temu, że wystawę zamykamy naszym zjazdem, każdy swój model będzie mógł odwieźć osobiście.

5/ Centrum chciałoby w tym roku wydać mały katalog/folder prezentujący przebieg dotychczasowych wystaw. dlatego wszystkich, którzy już brali udział w zjazdach i wystawach, także tych, którzy chcieliby pokazać się po raz pierwszy, prosimy o przygotowanie i przesłanie mi zdjęcia modelu. w katalogu/folderze ujęte byłyby również modele w trakcie budowy, chociaż oczywiście priorytet uzyskają budowy zakończone (no, chociażby w 95%). liczę na Wasz szeroki odzew w tej sprawie. dodatkowo Centrum chciałoby dodać krótką notkę o każdym z nas. co o tym myślicie?

6/ wszystkich chętnych proszę o potwierdzenie udziału w zjeździe przez wysłanie do mnie maila, wiadomości, smsa, zadzwonienie, itp, itd. proszę o kontakt w ciągu najbliższych 2-3 tygodni - po tym terminie może okazać się, że zabraknie miejsca w hostelu.

7/ w planach mamy urządzenie w dniu naszego zjazdu (i przy okazji w dniu zamknięcia wystawy) małego pokazu okrętowego modelarstwa RC. chcielibyśmy wypożyczyć/kupić mały basen i na dziedzińcu Centrum urządzić krótki pokaz dla miejscowej ludności. co myślicie o takim pomyśle? czy byłby ktoś chętny do zaprezentowania swojego modelu w ten sposób?

8/ dodatkowo chcielibyśmy, żeby na wystawie mogły się zaprezentować ze swoim dorobkiem modelarnie. jestem absolutnie przekonany, że na chłopaków z Braniewa możemy liczyć. jeśli ktoś z Was prowadzi modelarnię, zna ludzi prowadzących modelarnie - zapraszamy. w planach są honory i nagrody dla juniorów, może jakiś mały element rywalizacji. proszę również o Wasze uwagi w tej sprawie.

liczę na szeroki odzew, mam nadzieję, że zobaczymy się w ciut większym gronie niż rok temu.

jakby co, podaję swoje namiary:
jerry_bee@koga.net.pl
502 18 14 40
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
Kon_Bar
Posty: 371
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: Kon_Bar »

Jerry, ja jestem zachwycony :D
Myślałem, że po zeszłorocznym zjeździe będą poważne problemy z organizacja tegorocznego (może i były, ale jak rozumiem zostały rozwiązane :) ) Idea, aby zlot odbywał się w określony weekend a wystawa była PRZED zlotem jest IMHO świetnym rozwiązaniem zeszłorocznych problemów!

Ja oczywiście mam zamiar przyjechać z lugrem :evil: choć tym razem chcę, aby był już ukończony (mam go dosyc - może popływam nim w basenie :silly: )
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: radek »

Większych problemów nie ma i nie było (chyba że takie standardowe), w tym roku będziemy mieć prawdopodobnie dodatkowych gości, ale czekamy na potwierdzenie, wtedy ogłosimy
Chcemy też imprezę bardziej nagłośnić.
Pozdrawiam.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: oksal »

Już potwierdzam swą obecność. Nie będzie problemów z przyjazdem (a raczej z kwaterunkiem) w czwartek, to jest 19 VIII?
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: RomekS »

No "kurde mol" na 22 -go mam wylot do Hiszpanii. :pinch:
:( :( :(
Awatar użytkownika
Kon_Bar
Posty: 371
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: Kon_Bar »

RomekS napisał:
No "kurde mol" na 22 -go mam wylot do Hiszpanii. :pinch:
:( :( :(


Żadne takie :( :(
Daleko nie masz ;)
Spakujesz się 19 i na 2 dni zajrzysz (znając Zloty to za dużo rzeczy nie potrzebujesz zabierać :D )
Awatar użytkownika
Cezar65
Posty: 116
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: Cezar65 »

Dzień dobry. Kłaniam się uprzejmie wszystkim Kogowiczom ,dwa lata temu byłem, w zeszlym roku nie mogłem ,ale będę w tym roku i PISZĘ się w sprawie realizacjii PKT. 7-tzn. pokaz modeli RC.Pozdrawiam Cezar 65.
http://budowa-modelu-atlas-ll.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: oksal »

Kon_Bar napisał:
RomekS napisał:
No "kurde mol" na 22 -go mam wylot do Hiszpanii. :pinch:
:( :( :(


Żadne takie :( :(
Daleko nie masz ;)
Spakujesz się 19 i na 2 dni zajrzysz (znając Zloty to za dużo rzeczy nie potrzebujesz zabierać :D )


Prawda,dużo rzeczy nie potrzebujesz. Jeden dzień i jedna noc- kolejność odwrotna. Nawet możesz pociągiem z Torunia, aby potem Żubry nie przeszkadzały za kierownicą

Basen na zjazd to super pomysł

PISZĘ się w sprawie realizacjii PKT. 7-tzn. pokaz modeli RC.Pozdrawiam Cezar 65.


Cazary, chętnie zobaczę wszystkie. Które zabierasz?
Obrazek
orkan
Posty: 48
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: orkan »

Jak Braniewo to może i Szczytno /mają co pokazać /. Spytam Sławka jak się zapatruje ?
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2010

Post autor: Jarek »

W zeszłym roku miałem ochotę, ale nie wypaliło. W tym roku jeszcze nie planowałem urlopu, a więc już planuję - druga połowa sierpnia. Potwierdzam udział na 100%. Nareszcie zapoznam się osobiście z co niektórymi ;) . Napewno przyjadę z Sakolewą i być może ukończę jeszcze Elbę. Bountego w trakcie budowy też mogę pokazać.

Dla mnie proszę nie uwzględniać noclegu. Z Pruszcza Gdańskiego jest niedaleko to i modele sam dowiozę.
ODPOWIEDZ