zdjęcia

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

zdjęcia

Post autor: myszor »

Witam Szanowne Grono miłośników patyczków i sznureczków.Pomóżcie! Jak wkleić zdjęcia na Forum.Mam kilka pytań a najlepiej pokazać o co chodzi niż kilka godzin tłumaczyć.Pozdrawiam.
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

O:zdjęcia

Post autor: JurekBin »

Myszor.. czytaj FAQ i przywitalnie i luknij na około.
Temat się przewija.
http://koga.net.pl/component/option,com_joomlaboard/Itemid,293/func,view/id,22124/catid,533/
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zdjęcia

Post autor: Jarek »

Już Ci tłumaczę.
Otwierasz sobie stronkę internatową: www.imageshack.us klikasz w okienko Browse i wybierasz ze swoich plików na swoim komputerze fotkę, następnie klikasz poniższe okienko start upload. Czekasz cierpliwie kilka sekund. Po załadowaniu zdjęcia otwiera Ci się ono wraz z licznymi linkami. Klikasz w link na dole pod miniaturką i reklamami: Hot link to Forums (1), kopiujesz Go i następnie wklejasz w swój forumowy post i gotowe. Po wysłaniu swojego posta masz zamiast linku fotkę.


Odświeżam i poprawiam. Przcinek za adresem imageshack był wyłacznie znakiem interpunkcyjnym ale system przypisał go do adresu. Oczywiście nie ma przecinka.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

O:zdjęcia

Post autor: Andrzej1 »

Jarek napisał:
Już Ci tłumaczę.
Otwierasz sobie stronkę internatową: www.imageshack.us, ...

Witam
No tom kliknął i mam : Oops! This link appears to be broken.
Najlepiej po końcowej literce s wstawić spację i oddzielić przecinek albo chociaż sprawdzić, czy to co napisaliśmy działa.
A Jurek Bin napisał na patyczkach i jego działa.
Nic tak nie cieszy jak komuś dokopać, szczególnie jak robi modele, których wykonania się zazdrości.
Reasumując, rada do dupy ale modele śliczne - gratuluję.
I o to tu chodzi ( o śliczne modele ).

Z ukłonami
Andrzej Korycki
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zdjęcia

Post autor: Jarek »

Poprawiłem powyżej.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

O:zdjęcia

Post autor: Andrzej1 »

Jarek napisał:
Poprawiłem powyżej.

No i cudownie.
Ale fotki to najlepiej ładować na serwer Kogowy, bo zciąganie zza oceanu chwilę trwa. A tu niektórzy są "prędkie w ręcach" i czekać nie "lubieją".
No tomy pogadali w cudzym wątku a Myszor się z nas śmieje :) ale nadal nie wie jak załadować fotki, czy może już tak ?.
Przy obsłudze komputera ważna jest umiejętność czytania ze zrozumieniem i spostrzegawczość.

Z ukłonami
Andrzej Korycki
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zdjęcia

Post autor: myszor »

Dzięki Koledzy po fachu.Coś tam zrozumiałem.Lepiej mi idzie budowa tokarki niż obsługa komputera.Będe robił krok po kroku jak pisaliście.Zresztą nie święci garki lepią.Uda się!Modele Jarka są THE BEST!Ja jestem na etapie toczenia masztów i rejek.Teraz dopiero zobaczyłem jak wiele błędów popełniałem i to co zrobiłem napewno nie jest tak piękne jak Wasze dzieła sztuki.Następny będzie lepszy!A to dlatego że można na Was liczyć w razie problemów.Dość tej wazeliny,biore się za zdjęcia żeby nie być gołosłowny.Pozdrawiam.
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zdjęcia

Post autor: myszor »

I jak to wygląda?Będzie dobrze?
Fotkę usunąłem ponieważ rozjeżdża się cała strona , fotki sa za duże
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zdjęcia

Post autor: myszor »

Coś pokszaniłem!PRóbuje jeszcze raz.SORRY!
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zdjęcia

Post autor: Jarek »

Albo Twoje zdjęcia są za duże, albo po kliknieciu okienka "Browse" i wybraniu zdjęcia ze swojego albumu, przed załadowaniem kliknij w kwadracik przy okienku resize image? i ustaw sobie wymiar fotki z tabeli np. 320x240 for websites and email, lub mniejsze i dopiero załaduj. Sprubuj się z tym pobawić.
ODPOWIEDZ