Renowacja

Czyli rozmowy o wszystkim i niczym, techniki modelarskie i warsztat modelarski
Awatar użytkownika
Leon27
Posty: 543
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Pozna\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Renowacja

Post autor: Leon27 »

Tu już wszystko zostało powiedziane tylko nie na forum. Mam akurat taki sam okręt. Kupiłem na pchlaku. Malowanie trójkątne takie samo jak na kolegi modelu. Jufersy i bloczki plastikowe z brązowego plastiku ? Coś świta ? Lawety plastikowe i armaty też plastikowe wciskane w zatrzaski na lawetach. Jakie modele mają takie akcesoria ? No no ? Zgaduj zgadula :-) Kto powiedział stary Graupner bądź Billing Boats to brawo Ty :-) Mój nie jest tak ładny jak kolegi bo do remontu .W każdym bądź razie ja mam na rufie jeszcze inne wariacje kwieciste :- Mam też piękny aczkolwiek też po przejściach Myflower wg naszych Polskich Planów Modelarskich . Dość wycyzelowany do ogarnięcia. ) Tak w ogóle to weźcie się za robotę a nie pierdoły na forum robita !!!
Załączniki
20190305_021918.jpg
20190305_021935.jpg
20190305_021955.jpg
20190305_022142.jpg
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 965
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Renowacja

Post autor: ataman »

TomekA pisze:Mayflower ma nieco inna rufe (inny tez kwiatek)- zerknij na fotki z repliki w Plymouth, Massachussets oraz na model Erica Romberga z muzeum tamze.


Tak Tomku, replika i większość modeli z zestawów Mayflower wygląda ciut inaczej, fakt. Zadałem sobie po Twoim wpisie trochę trudu i sprawdziłem w necie: wyszło mi, że jest to model "Mayflower" z zestawu Graupnera - porównaj szczegóły: http://deerbe.com/unt/39847-graupner_ma ... _schn.html
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ