budowa modeli żaglowców

Czyli rozmowy o wszystkim i niczym, techniki modelarskie i warsztat modelarski
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: budowa modeli żaglowców

Post autor: radek »

Witam Was wszystkich serdecznie !!!
Chciałbym tu dokonać zbiorowego bicia w pierś, Janusz,- pisałeś do mnie, to samo Stefan. Romkowi miałem powiesić materał. I nic. A no bo mam sesję w zanadrzu, na studiach co już dawno mnie zapomniały :laugh::.
Dlatego tak w kratkę. I dlatego piszę tu na forum, a nie tłumaczę się każdemu z osobma B) Ale w weekend postaram się nadrobić, a teraz pozdrawiam wszystkich !!!
Aha !!! jeszcze jedno.
Romeks, masz jeszcze 6 dni na swojego Wodnika, ale teraz wiem, że model skończysz pojutrze. W najbliższym czasie zapodam w galerii Twoje zdjęcia.
No to na razie !!!
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: budowa modeli żaglowców

Post autor: radek »

Witam serdecznie !!!
Własnie powiesiłem zdjęcia Priediestancji które przyłał mi Janusz:
Priediestancja
to już trzecia w naszej kolekcji. Druga jest autorstwa Pana Czesława, opisałem to już też na forum jako oddzielny wątek:
Galeria - Czesław Wąsowicz
A teraz pozdrawiam !
Radek.

P.S. Uff, pracowity dzień dziś na Kodze.
Radosław Kubera
Koga Portal
Janusz
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Wystawa

Post autor: Janusz »

Ceść maryniści.
Byłem na spotkaniu w PKIN w ostatnią sobotę i po rozmowie z dyrektorem Muzeum Techniki przedłużono wystawę do 13 marca co bardzo mnie cieszy, i Was chyba również. Akurat będą ferje niedługo w Warszawie, frekfęcja jest spora a będzie większa i są plany wstępne na XX jubileuszową wystawę 2005 r.Romek dzięki za umieszczenie zdjęć w galerji brak tylko podpisu wykonawcy do kogo pisać. Resztę zdjeć , starszych i nowych prześlę pózniej. Pozdrowienia Janusz.
ODPOWIEDZ